Home

   Перший Всесвітній день очищення відбувся третьої суботи вересня в 2018 році. До цього вже відбувалися великі заходи із очищення нашої планети від сміття та відходів. Однак саме Всесвітній день прибирання має настільки глобальний характер, оскільки об’єднав навколо себе до 5% населення нашої планети, що складає близько 400 000 000 людей.

   Всесвітній день прибирання не має якоїсь одної керівної гілки і є децентралізованою акцією, якою керують різноманітні організації, що самі беруть участь в глобальних акціях прибирання. Серед найбільших організаторів Всесвітнього дня прибирання варто відзначити об’єднання Let’s Do It! World ( в пер. з англ. «Нумо, зробимо це! Світ!»). Це естонська організація, якій вдалося залучити до прибирання понад 50 тисяч мешканців Естонії. В результаті їхньої роботи в країни було прибрано понад 10 тисяч тонн відходів. Акція мала масовий характер та стала своєрідною моделлю для подібних заходів в інших країнах світу.

   Сєвєродонецкий фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва приймав участь раніше і приєднується до проведення Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні в цьому році, який відбудеться 16 вересня 2023 року о 10:00 в 24 регіонах України разом з мільйонами учасників у 191 країні світу.

No votes yet

Social networks

             

Advertisement

Statistics