Home

   15–17 травня 2020 року відбувся XVІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Прес-весна на Дніпрових схилах». Вперше за 18 років він проходив дистанційно (#COVID-19). 3 дні насиченого медіаінтенсиву, 18 заходів, 13 майстер-класів, під час яких журналісти, блогери та медіатренери ділилися різними лайфхаками: як не поширювати фейки, як створювати якісний контент; як організовувати освітні квести, як застосовувати інструменти просування в Instagram; як реалізувати власну SMM-стратегію; як розказати про будь-що і зацікавити будь-кого та ін.

   Учасниками з України, Білорусі, Узбекистану, Франції, Польщі, Молдови, Чехії та Нідерландів були презентовані 874 конкурсні роботи, що оцінювалися професійним журі – редакторами та журналістами провідних ЗМІ, науковцями та викладачами столичних закладів вищої освіти. Цьогорічна тема фестивалю-конкурсу «2020: Моя країна в смартфоні», обрана за рік до події, виявилася як ніколи актуальною та цікавою для всіх. Оргкомітет фестивалю визначив 42 переможців (І–ІІІ місця) та 60 номінантів спецпремій.

   Проєкт Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва «ART-МОЗАЇКА» (керівник – Олексій Воронкін, https://artmozaika2017.blogspot.com) посів ІІІ місце в номінації «Медіапроєкт» та отримав Диплом переможця фестивалю-конкурсу за підписом т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомири Мандзій. Слід нагадати, що ідея зі створення медіапроєкту народилася у червні 2019 року.

   Родзинкою фестивалю є редакція «ІнфоМанія», присвячена цього року 30-ти річчю Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС». Впродовж двох днів студенти нашого коледжу разом з іншими учасниками писали сценарії, створювали фото та відео наробки в Facebook, YouTube, Instagram. Понад 60 робіт змагалися за призові місця у 5 категоріях ІнфоМанії: «Відео», «Фото/зображення», «Текст/сценарій», «Комікс», «Найактивніший викладач». Як підсумок – 18 переможців конкурсу в онлайн-редакції «ІнфоМанія 2020», серед яких – творча команда Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва (ІІ місце у категорії кращий «Текст/сценарій»).

   Студенти й викладачі коледжу, які взяли участь у медіаінтенсиві (майстер-класи, вебінари), отримали Іменні Сертифікати Київського палацу дітей та юнацтва (8 академічних годин).

   Попереду нас чекають нові конкурси та нові перемоги.

Олексій Воронкін,
викладач ЦК «Загальноосвітні та соціально-гуманітарні дисципліни»

   

   

No votes yet

Social networks

             

Advertisement

Statistics