Home

   28 червня 2022 року у Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся найбільш зворушливий захід навчального року – випускний. Звичайно, кожен курс, що йде від нас, є найкращим, найріднішим, бо щоразу ми наче відриваємо від свого серця і своєї душі дуже значну часточку. Але випускників 2022 року відлучаємо від себе найболючіше, бо надто багато випробувань ми пройшли разом. І попри всі складнощі воєнного часу, ми не дозволили собі порушити цю прекрасну традицію теплого, наповненого емоціями розставання з нашим випускним курсом.

   51 рік поспіль коледж запрошував випускників на урочистості з нагоди вручення дипломів до нашої привітної, ошатної концертної зали. Але 52-й випуск і весь колектив, на жаль, був позбавлений такої можливості через воєнні, руйнівні події у місті Сєвєродонецьку. Але ми виявилися надто сильними духом, згуртованими, як ніколи (або, скоріше, − як завжди). Онлайн формат у допомогу − і ось ми, 60 учасників, що «розкидані» різними куточками країни, вмить зібралися на платформі Google Meet, аби побачитися, почутися та привітати наших випускників.

   Захід очолювала директорка коледжу Марина Яворська, розпочавши його привітанням усіх присутніх з державним святом – Днем Конституції України, що відзначала в цей день вся спільнота країни. Доповнив вітання зворушливий виступ Ольги Булєкової, голови циклової комісії і викладача загальноосвітніх і соціально-гуманітарних дисциплін історичний лекторій щодо розробки й прийняття нової Конституції незалежної України. Доповідь про серйозні речі з притаманною пані Ользі теплотою, отримала від випускників величезну порцію зізнання у любові. Аж ось, очікувана кульмінація заходу − оголошення наказу про присвоєння кваліфікації молодшого спеціаліста. Марина Владиславівна радо звернулася до кожного з 44-х випускників, наголошуючи на особистих заслугах.

   Драматургія заходу вибудувалася органічно, бо всі присутні були на одній емоційній хвилі та наче ще раз за півтори години прожили всі чотири роки навчання. Щемлива атмосфера зустрічі досягла своєї вершини, коли слово взяли випускники. Зі словами вдячності виступили Богдан Герець, Єлизавета Педь, Єлизавета Мельник, Єлизавета Батуркіна, Григорій Юрченко та Данило Батраков. Це було дуже зворушливо. Кожне їх слово випромінювало подяку, любов і повагу. А відео звернення, яке вони підготували всім курсом, залишиться для коледжу на згадку про їх щиру вдячність і як підтвердження того, що наші випускники добре вмотивовані як музиканти й готові до дорослого життя та вдосконалення своєї професійної майстерності.

   З привітаннями до випускників на святі були присутні заступниця голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Катерина Безгинська і начальниця управління культури, національностей, релігій та туризму Аліна Адамчук. А протягом випускного слово брали практичний психолог Наталія Юрченко, завідувачка навчально-методичного кабінету Ольга Міхалєва, голова циклової комісії «Теорія музики» Людмила Скрипнік, а також методистка Наталія Пасічник. «Ми, ваші наставники, усім серцем бажаємо бути слухачами сольних концертів у залах світового рівня, де у фіналі кожен з вас би казав: «Я випускник єдиного у світі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», − сказала пані Наталія, і хай її слова стануть пророчими.

   Так завершилася історія навчання курсу випуску 2022 у Сєвєродонецькому коледжі, але, можливо, згодом вона продовжиться в іншій іпостасі – у ролі викладачів. Віримо! Тож, рідний наш Сєвєродонецький коледже, з надією на ПЕРЕМОЖНИЙ МИР і вірою в те, що ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ, й надалі тримай професійний стрій!

Ольга МІХАЛЄВА

   

   

   

   

   

   

No votes yet

Social networks

             

Advertisement

Statistics