Home

   Наприкінці жовтня, в місті Коломия Івано-Франківської області, відбувся круглий стіл в рамках презентації проєкту «Прикарпаття – регіон для релокації».

   В обговоренні проблем, які стоять перед країною під час воєнного стану, взяли участь представники влади коломийської територіальної громади, підприємці, громадські активісти, керівники тих організацій, установ і закладів, які тимчасово перемістились в місто Коломию для того, щоб продовжити свою роботу під час війни.

   З привітальним словом до учасників форуму звернувся міський голова Коломийської ТГ Богдан Станіславський, голова жіночої ділової палати Олександра Федорук. В дискусії взяли участь Віталій Галайчук – виконавчий директор ГО «Асоціація економічного розвитку коломийщини», Валентина Остяк – адвокатка, громадська активістка, Юрій Стефанчук – виконавчий директор Івано-Франківського відділення «Асоціації міст України» та інші.

   До участі у цьому заході була запрошена і т.в.о. директора Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва Марина Яворська з виступом про діяльність коледжу під час війни, який мав назву : «Найгірше виявляє в нас найкраще. Найважчий етап в житті Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва. Вижити і перемогти!».

   Розповідь про сьогодення коледжу, проблеми, з якими стикаються студенти та викладачі закладу, супроводжувалась фото презентацією «Дім, в якому лишилися наші серця», яка справила велике емоційне враження на всіх присутніх.

Марина Яворська,
т.в.о. директора Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв
імені Сергія Прокоф’єва

No votes yet

Social networks

             

Advertisement

Statistics