Home

   Сьогодні наша країна переживає найскладніші часи, коли руйнуються не тільки будівлі, інфраструктура, а й життя людей, їх надії, їх мрії…

   Але… у світі, сповненому розпачу, треба вміти мріяти, у світі, повному сумнівів, треба вміти вірити, у світі, сповненому ненависті, треба вміти сподіватися…

   Це складно, але можливо! Можливо, коли є підтримка наших друзів, небайдужих людей з різних країн світу, наших випускників! І ця підтримка дійсно збільшує наші сили, вона як промінь світла у темряві війни!

   Є люди, які роблять цей світ добрішим, для яких мова серця - головна загальна мова людства. Вони впевнені у тому, що треба обов’язково допомогти людям, щоб дійсно змінити світ. Їх благодійна діяльність, їх молитви вартують понад мільйон дорогоцінних каменів!

   Саме такою людиною є наша випускниця, наша гордість, наша зіронька, якою пишається весь педагогічний колектив коледжу Ксенія Бахрітдінова-Кравчук.

   Ксенія – сєвєродончанка. Як і багато дітей нашого міста, вона з дитинства навчалася музиці та закінчила ДМШ № 2 по класу фортепіано у Мільшиної О. Ю. Продовжила свою музичну освіту Ксенія в нашому коледжі, де навчалась за фахом у викладачів О.М.Бондаренко, О.М.Коваленко. Кажуть, що якщо людина талановита, то вона талановита у всьому. Ось так і Ксенія в якийсь момент свого професійного зростання зрозуміла, що її душа проситься співати. І тут на допомогу прийшов ще один викладач – вокаліст – Р.К.Якубовська, яка всіляко сприяла просуванню Ксенії як оперної співачки та підготувала Ксенію до вступу у Львівську Національну музичну академію ім. М. Лисенка.

   У 2013 році Ксенія закінчила два відділи академії: відділ академічного співу та відділ фортепіано. Як вокалістка навчалася в класі професора Г.Ю. Дашак.

   З 2013 р. – солістка ХНАТОБу ім. М. В. Лисенка.

   Викладала на кафедрі сольного співу у ХНУМ ім. І. П. Котляревського. Має лауреатські звання:

  • Лауреат Академічної стипендії Президента України та стипендії імені Соломії Крушельницької.
  • Лауреат І премії Всеукраїнського конкурсу вокалістів ім. Т. Терен-Юскова (м. Львів, 2008 р.)
  • Лауреат ІІ премії Міжнародного конкурсу «Мистецтво XXI століття» (м. Ворзель, 2010 р.)
  • Лауреат І премії IV відкритого конкурсу молодих вокалістів ім. А. Солов’яненка (м. Донецьк, 2013 р.)
  • Лауреат I Міжнародного Різдвяного конкурсу вокалістів (м. Мінськ, 2014 р.),
  • Лауреат ІІ премії IV Міжнародного Різдвяного конкурсу вокалістів (Мінськ, Білорусь, 2017 р.)

   Із сольними концертами гастролювала в Україні, Молдавії, Польщі, Німеччині, Іспанії тощо. Представляла Україну на Фестивалі до ювілею В.А. Моцарта у Китаї (2016 р.), на Міжнародному фестивалі класичної музики в Алжирі (2018 р.)

   Навесні 2022 року світові ЗМІ облетіло зворушливе відео: на тлі зруйнованого будинку культури в Ірпені піаніст віртуозно виконує шопенівський ноктюрн. Це був відомий литовський музикант Даріус Мажинтас, який згодом став акомпаніатором української оперної зірки Ксенії Бахрітдінової-Кравчук, яка через війну опинилася в Литві, де вона співає в дуеті з керівником Національного театру опери та балету Литви Йонасом Сакалаускасом. Так народилася нова творча колаборація, мистецьке тріо сценічних зірок, що не лише вражає публіку своїм талантом, а й зберігає значну суму на підтримку Збройних Сил України.

   Також під час гастрольної поїздки у Швецію, сумісно із керівником оперного театру Opera pa Skaret Стеном Ніклассеном Ксенія змогла допомогти нашому колективу через благодійний збір коштів під час концертів в Opera pa Skaret. На сьогодні викладачі коледжу отримали те, без чого неможлива робота викладача-музиканта у дистанційному режимі музичні інструменти, та сучасні ноутбуки та планшети.

   Ось як можна реально змінити світ, ось, як людство розвиватиметься, щоб стати кращим!

   Світ тримається на небайдужих, чуйних людях, не здатних пройти повз, завжди готових допомогти й надати підтримку. Спасибі Ксенії за надану допомогу, турботу й участь у нашої долі. Ця допомога надзвичайно цінна і ніколи не буде забута! Бажаємо Ксенії подальшого процвітання, добра, добробуту, гармонії й щастя!

Методист,
заслужений працівник
культури України
Наталія Пасічник

No votes yet

Social networks

             

Advertisement

Statistics