Главная

   На кафедрі військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби Українського національного університету науки і технологій завершилися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які проводять початкову загальновійськову підготовку.

   Мета курсів полягала в підвищенні рівня фахової кваліфікації вчителів предмету «Захист України», відповідно до вимог часу, та активізації військово-патріотичного виховання.

   Впродовж тижня слухачі курсів мали змогу підвищити свою професійну майстерність, відвідавши цикл лекцій, групових та практичних занять з питань національно-патріотичної, тактичної та стройової підготовки, ознайомилися з основними положеннями Статутів Збройних Сил України, набути навичок надання домедичної допомоги та стрільби.

   За результатами навчання педагогічні працівники отримати свідоцтва про підвищення кваліфікації.Отримані знання та навички знадобляться в професійній діяльності в закладах освіти.

   Я вважаю ці курси найкращими за останні 10 років. Дуже вдячний директору коледжа та начальнику кафедри військової підготовки спеціалістів Державної спеціальної служби транспорту Українського державного університету науки і технологій за організацію цих курсів.

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика