Главная

   Мистецька спільнота нашої країни й зокрема Луганщини знаходяться в наш час в надважкої ситуації, коли майже усі викладачі мистецьких навчальних закладів вимушені були покинути свої домівки та почати нове життя і відновити викладацьку справу в інших регіонах країни. Спочатку усім нам здавалося, що це не можливо, але згодом жага до відродження, до творчості, до улюбленої праці взяли верх і ми, викладачі Луганщини, почали робити те, що вміємо робити дуже добре! Почався інтенсивний обмін педагогічними та творчими напрацюваннями з колегами тих регіонів, де ми зараз перебуваємо.Це виявилося дуже цікавим та необхідним процесом пізнання Сходу і Заходу з позицій професійної майстерності. Так був створено проєкт" Музика незламних" в межах якого відбулася велика кількість різноманітних концертних та навчально-методичних заходів і, як виявилося з часом, ця діяльність дуже витребувана саме в цей період, тому проєкт продовжив своє життя.

    За 2 минулих тижні мала дуже цікаві, професійні  зустрічі з колегами - викладачами мистецьких шкіл Львівщини.

   27.10.2023р., в Золочівській мистецькій школі відбулося засідання зонального обласного об'єднання викладачів фортепіанного та бандурного відділів, а 8.11.2023 естафету професійного спілкування прийняли викладачі Рава-Руської ДМШ.

   На цих зустрічах спілкувалися про наше викладацьке життя, про шляхи професійного зростання мовою музики.

   Під час презентації нотних видань було дуже приємно  відчувати зацікавленість та щирі емоції музикантів-викладачів  та їхніх учнів.

   Це насправді дуже вартісно для автора!

   Я дуже вдячна колегам за  високу оцінку моєї творчості, за цю рецензію від Золочівської ДМШ:

   "Наталія Пасічник - сучасний композитор, надзвичайно приємна та проста у спілкуванні людина, авторка фортепіанних та вокальних творів, презентувала збірники"Музичне мереживо" та "Співочий всесвіт". Її твори випромінюють життєву енергетику. Сучасні  ритми, синкоповані елементи музичної канви, сама мелодика, то грайлива, то імітаційна, а то прихована в акордовому та мелодійному поєднанні виховує у виконавця стиль, манеру та щирість розуміння творчого  виконання творів. Ілюстрування власних творів авторкою були свідченням великої любові до Її Величності Музики."

   Я також вдячна колегам з Рава-Руської ДМШ за гостинність, за фаховість у підготовці учнів фортепіанного відділу, які продемонстрували якісний рівень підготовки під час проведення майстер-класу за темою:"Пам'ять- матір усіх муз й причина всього сущого"

   І на завершення хочу сказати, що  ми з вами, шановні колеги, володарі щасливої професії!
Кожен день ми, як пазли, збираємо  картину унікального, чарівного,  дивовижного світу МУЗИКИ! Нехай цей світ завжди буде яскравим та незабутнім!

   Окрема вдячність  Навчально-методичний центр культури і мистецтв  Львівщини  на чолі із Міленою Медвідь, керівниці Відділу культури, туризму, молоді та спорту Рава-Руської міської ради Наталії Чорній, директорам шкіл Валерію Самбульському  та Марії Кривень, голові ЗЗМО піаністів Оксані Назар, 
Ларисі Кожушко- старшому викладачеві теоретичного відділу  Рава-Руської ДМШ за організацію цих чудових  заходів!

   Низький  уклін колективам ДМШ м.Золочів, м.Рава-Руська!

Н.Пасічник-  заступник директора Луганського обласного центру
навчально-методичної роботи, викладач-методист СФККМ ім.С. Прокоф’єва,
заслужений працівник культури України

   

   

   

   

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика