Главная

   22 листопада в Коломийському педагогічному фаховому коледжі Івано-Франківської обласної ради відбула дуже значна подія – презентація другого видання під назвою «Письменники, краєзнавці, журналісти нашого міста», яке є частиною історико-культурологічного проєкту «Коломия в новітній історії України». Мета цього проєкту – показати людський потенціал у різних царинах міського життя, який розкрився в умовах вільної Української держави за роки її незалежності. Захід з презентації проєкту відбувся за сприяння Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Коломийській районній державній адміністрації.

   Місто Коломия здавна було і залишається осередком суспільного культурного та освітнього життя Прикарпаття, столицею Покутського краю. Це місто з багатим минулим та яскравим сучасним життям. Коломия в усі історичні періоди вирізнялася активним патріотичним, духовним, культурно-освітнім та мистецьким життям.

   Проєкт «Коломия в новітній історії України» поки складається з двох видань:

    «Науковці освітньої галузі» та «Письменники, краєзнавці, журналісти нашого міста». Третій випуск буде присвячено краєзнавчим проєктам і матиме назву «Місто, яке нас єднає».

   Проєкт «Коломия в новітній історії України» показує ціле сузір’я талановитих ініціативних міських громадян, які заслуговують пошанування, люблять своє місто і примножують його славу.

   Засновник цього проєкту – директор Коломийського педагогічного фахового коледжу Валерій Ковтун.

   На презентацію видання «Письменники, краєзнавці, журналісти нашого міста» були запрошені видатні особистості міста і краю: письменники, журналісти, краєзнавці – творчі талановиті постаті, які збагачують українську культуру своїми публікаціями, краєзнавчими дослідженнями у різних сферах суспільного, культурного, духовного та освітнього життя Прикарпаття.

   Одним із подарунків на цьому заході став виступ студентки ІІІ курсу відділу духових та ударних інструментів Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва Марії Опалинської у супроводі Марини Яворської, який яскраво завершив захід, підкресливши піднесену атмосферу свята.

Марина ЯВОРСЬКА,
директор Коледжу

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика