Главная

   «Перемога буде. Обов'язково. Якщо не просто у неї вірити і чекати на перемогу від воїнів, а щодня робити все від тебе особисто залежне, щоб Україна стала сильнішою», — Президент України Володимир Зеленський.

   5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера.

   Волонтерство – це діяльність, яка здійснюється добровільно для суспільства чи окремих соціальних груп, без розрахунку на винагороду. Французьке слово volontaire («волонтер») походить від латинського voluntarius («добровільний»). Волонтер – це людина, яка добровільно надає безоплатну допомогу людям, які потребують особливої підтримки та соціального захисту, або державі, некомерційній чи громадській організації.

   Умови повномасштабної війни вкотре продемонстрували неймовірну силу та масштаби волонтерського руху в Україні. Волонтери у співпраці з неприбутковими організаціями реалізують напрями з надання волонтерської допомоги Збройним Силам України та постраждалим внаслідок широкомасштабної військової агресії росії проти України, збирають кошти й закуповують товари для потреб фронту та цивільних, координують роботу центрів допомоги для внутрішньо переміщених осіб, здійснюють підготовку потенційних місць розміщення людей, надають психологічну допомогу для дітей та підлітків, здають кров на донорство, організовують допомогу людям похилого віку, здійснюють авто-волонтерство, допомога притулкам для тварин тощо. Саме ці напрями волонтерської діяльності є найпотужнішими в умовах війни.

   У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, саме активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

   Зупинятися не можна, бо на фронті наші славні воїни. Кожен має усвідомлювати, наскільки це важливо – підтримувати боротьбу із агресором будь-яким можливим способом. Основне, що має підштовхувати долучатися до волонтерського руху, не зупинятися, не казати про втому це те, що хлопцям захисникам ще важче. Якщо не буде волонтерів – їм там буде складніше, але, якщо не буде захисників у країни – нічого не буде, ані України, ані українців. Маємо жити!

   СЛАВА УКРАЇНІ!

   ГЕРОЯМ СЛАВА!

Юлія Бражнікова

МАЄМО ЖИТИ (cover)
Естрадний хор "Glorious"
Керівник, режисер монтажу - Юлія Бражнікова
Концертмейстер, звукорежисер - Максим Поцелуєв
Сєвєродонецький фаховий коледж культури та мистецтв ім. Сергія Прокоф'єва

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика