Главная

   18 травня 2024 року в Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся черговий Відкритий Фестиваль-конкурс української музики «MuzArt-країна».

   У Фестивалі-конкурсі в шести номінаціях взяли участь 157 учасників – учні мистецьких шкіл і здобувачі освіти мистецьких коледжів. Серед них представники всіх регіонів України з тринадцяти областей, двадцяти восьми міст і селищ.

   Організатори та члени журі нашого мистецького змагання щиро вітають всіх учасників та переможців і бажають подальших професійних успіхів у творчому зростанні!



РЕЗУЛЬТАТИ
Відкритого Фестивалю-конкурсу української музики
«MuzArt-країна»
18.05.2024 р.

номінація «ФОРТЕПІАНО»
І категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Пнівчук Едвард – Коломийська дитяча музична школа №1 ім. А.Кос-Анатольського, викладач Любов Хомич.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Козацька Емілія – КЗ «Мистецька школа № 1 Краматорської міської ради», викладач Ірина Матвєєва.
- Голов Анна – Львівська школа мистецтв №10, викладач Оксана Поліщук.
- Бакало Анна – Комунальний заклад «Золотоніська школа мистецтв», викладач Олена Кішко.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Савчук Ілля – Київська дитяча школа мистецтв імені Стефана Турчака, викладач Олена Варгоцка.
- Рибицька Людмила – Кам’янська дитяча музична школа ім.П.І.Чайковського, викладач Людмила Соломашенко.
- Андрейчук Юлія – Коломийська дитяча музична школа №1 ім.А.Кос-Анатольського, викладач Іванна Горичка.
Диплом
- Бур’ян Андрій – Борщівська школа мистецтв, викладач Ольга Баглай.
- Качур Ірина – Тернопільський ліцей №21 – спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети, викладач Наталія Харатін.
- Скалецька Соломія – Збаразька мистецька школа Збаразької міської ради, викладач Ольга Бучинська.
Грамота за участь у Фестивалі-конкурсі
- Щербай Вероніка – Тернопільський ліцей №21 - спеціалізована мистецька школа
імені Ігоря Герети, викладач Наталія Харатін.
- Перун Ангеліна 1 клас – Збаразька мистецька школа Збаразької міської ради,
викладач Ольга Бучинська.

ІІ категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Козацький Олексій – КЗ «Мистецька школа № 1 Краматорської міської ради», викладач Ірина Матвєєва.
- Курчій Тетяна – Коломийська дитяча музична школа №1 ім.А.Кос-Анатольського, викладач Наталя Симчич.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Харчук Поліна – Коломийська дитяча музична школа №1 ім.А.Кос-Анатольського, викладач Анжела Данилюк.
- Чигрин Таїсія – Коломийська дитяча музична школа №1 ім.А.Кос-Анатольського, викладач Марія Гула.

Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Грібенніков Артур – Кам’янська дитяча музична школа, викладач Валентина Ревенко.
- Івахненко Галина – Коломийська дитяча музична школа №1 ім.А.Кос-Анатольського, викладач Наталя Симчич.
- Воскресенська Євгенія – школа педагогічної практики Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Олена Асєєва.
Диплом
- Фрейліх Веніамін – Вінницька дитяча музична школа №2, викладач Анастасія Разорьонова.
- Харченко Ангеліна – Кам’янська дитяча музична школа, викладач Олена Цьома.
- Масюкова Дарина – КЗ «Мистецька школа №1 Краматорської міської ради», викладач Ірина Матвєєва.
- Вінічук Софія – Кам’янська дитяча музична школа, викладач Наталія Лазуренко.
- Сав’юк Юліяна – Коломийська дитяча музична школа №1 ім.А.Кос-Анатольського, викладач Іванна Горичка.
Грамота за участь у Фестивалі-конкурсі
- Кузишин Аліна – Збаразька мистецька школа Збаразької міської ради,
викладач Ольга Бучинська.
- Філик Владислав – Вишнівецька музична школа, викладач Ольга Бучинська.
- Мельник Марія – Новопсковська школа мистецтв, викладач Валерія Гаєва.
- Рукавиця Софія - КЗ «Гірська дитяча школа мистецтв», викладач Людмила Лєбєхова.
ІІІ категорія

Диплом лауреата І ступеню
- Клешнева Софія – школа педагогічної практики Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Олена Асєєва.
- Буряк Дар’я – Мистецька школа №1 м.Бахмут, викладач Наталя Коломойцева.
- Писарчук Роман – КЗ «Мистецька школа №1 Краматорської міської ради», викладач Ірина Матвєєва.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Бабакіна Злата – школа педагогічної практики Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Олена Асєєва.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Пахомова Еліна – КЗ «Мистецька школа №1 Краматорської міської ради», викладач Ірина Матвєєва.
- Буряк Анастасія – Мистецька школа №1 м.Бахмут, викладач Наталя Коломойцева.
- Заїкіна Тетяна – Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад Дитяча музична школа №11 м.Харків, викладач Єлизавета Степаненко.

Диплом
- Соколовський Ярослав – Рівненська дитяча музична школа №1 ім.М.В.Лисенка, викладач Марія Соколовська.
- Павлюк Ангеліна – Скала-Подільська мистецька школа, викладач Ольга Баглай.

- Тука Анна – КЗ «Мистецька школа №1 Краматорської міської ради», викладач Ірина Матвєєва.
- Барсуков Захар – Школа педагогічної практики при СФККМ ім. Сергія Прокоф’єва, викладач Наталія Пасічник.
- Шихова Олександра – КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», викладач Вікторія Зеленська.

ІV категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Іванова Єва – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Лариса Зіноватна.
- Потоцький Олександр – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Олена Асєєва.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Кухарук Анастасія – ВСП «Рівненський музичний фаховий коледж РДГУ», викладач Ірина Вишневська.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Горохівець Андрій – КЗ «Запорізький фаховий музичний коледж ім.П.І.Майбороди Запорізької обласної ради», викладач Людмила Галацька.
Диплом
- Омельченко Софія-Маріанна – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Наталія Пасічник.
- Маринюк Дмитро – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Лілія Губанова.

V категорія
ГРАН-ПРІ
- Афанасьєва Дар’я – КЗ «Харківський музичний фаховий коледж ім.Б.М.Лятошинського» Харківської обласної ради, викладач Михайло Левандовський.
Диплом лауреата І ступеню
- Лебединський Давид – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Олена Асєєва.
- Нотченко Вікторія – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Олена Асєєва.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Очиченко Катерина – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Наталія Склярова.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Кузьмич Максим – Рівненський музичний фаховий коледж РДГУ, викладач Ірина Вишневська.
- Дашевська Альона – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені .
Сергія Прокоф’єва, викладач Марина Яворська.

Грамота за участь у Фестивалі-конкурсі
- Олексієнко Діана - Житомирський музичний фаховий коледж ім. В.С. Косенка, викладач Світлана Поляновська.
номінація «СТРУННО-СМИЧКОВІ ІНСТРУМЕНТИ»
І категорія

Диплом лауреата І ступеню
- Зарниця Петро – КПНЗ Вишнівська дитяча музична школа, викладач Юлія Яременко, концертмейстер Вікторія Григоренко.
- Тіт Ярослав – КПНЗ Вишнівська дитяча музична школа, викладач Юлія Яременко, концертмейстер Вікторія Григоренко.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Дугіна Маргарита – КПНЗ Вишнівська дитяча музична школа, викладач Юлія Яременко, концертмейстер Вікторія Григоренко.
- Козаченко Мирослава – КПНЗ Вишнівська дитяча музична школа, викладач Юлія Яременко, концертмейстер Вікторія Григоренко.
- Константіненко Софія – школа педагогічної практики Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Світлана Решетова.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Думанський Іван – КПНЗ Вишнівська дитяча музична школа, викладач Юлія Яременко, концертмейстер Вікторія Григоренко.
- Карабкіна Діана – КЗПСО «Мистецька школа №12 м.Одеси», викладач Світлана Решетова.
Диплом
- Волчек Олександр –Київська дитяча музична школа №31, викладач Юлія Яременко, концертмейстер Наталія Олійник.
- Косяченко Олеся – Мистецька школа при КЗ «Харківський музичний фаховий коледж ім.Б.М.Лятошинського» Харківської обласної ради, викладач Маргарита Волікова, концертмейстер Маргарита Волікова.
Грамота за участь у Фестивалі-конкурсі
- Кіцелюк Дзвенислава – Коломийська музична школа № 1 ім. А.Кос-Анатольського, викладач Рєзнік Марія-Віталія, концертмейстер Юртин Оксана Михайлівна.
- Мельник Інна - Вінницька дитяча школа мистецтв "Вишенька", викладач Людмила
Лізановська, концертмейстер Сергій Скородумов.

ІІ категорія

Диплом лаурета І ступеню
- Педос Ірина – Київська дитяча музична школа № 31, викладач Альбіна Якушина, концертмейстер Людмила Гричаненко.
Диплом лаурета ІІ ступеню
- Бутенко Анна – КЗПСО «Мистецька школа №12 м.Одеси», викладач,Світлана Решетова, концертмейстер Лариса Коваль.
- Місерук Маріанна – КЗПСО «Мистецька школа №12 м.Одеси», викладач,Світлана Решетова, концертмейстер Лариса Коваль.
- Фєдосєєв Єремій – КЗПСО «Мистецька школа №4 м.Одеси», викладач,Світлана Решетова, концертмейстер Лариса Воробйова.
Диплом лаурета ІІІ ступеню
- Христан Вероніка – Коломийська музична школа №1 ім.А.Кос-Анатольського, викладач Марія-Віталія Рєзнік, концертмейстер Галина Сливинська.
- Лавров Нікіта – КЗ «Кремінська музична школа», викладач Ганна Старикова.
- Кислиця Богдана – Вінницька дитяча школа мистецтв «Вишенька», викладач Людмила Лізановська, концертмейстер Сергій Скородумов.
- Матвійчук Емма – «Дубенська школа мистецтв Дубенської міської ради», викладач Роман Кшивак, концертмейстер Анжела Терешкова.
- Бабакіна Злата – школа педагогічної практики Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Катерина Саморядова, концертмейстер Галина Бражко.
Диплом
- Качур Маргарита – Кам’янська дитяча музична школа, викладач Людмила Зайченко, концертмейстер Ольга Жиленко.
- Сметанюк Оксана – Коломийська музична школа №2 ім.Г.Грабець, викладач Марія-Віталія Рєзнік, концертмейстер Олександра Мартинюк.
- Приходько Поліна – КЗ «Кремінська музична школа», викладач Ганна Старикова.
Грамота за участь у Фестивалі-конкурсі
- Місяць Ірина – Коломийська музична школа №2 ім.Г.Грабець, викладач Марія-Віталія Рєзнік, концертмейстери Мартинюк Олександра Іванівна, Довганюк Оксана Василівна.
ІІІ категорія

Диплом лаурета І ступеню
- Щавелєва Марія – Кам’янська дитяча музична школа, викладач Людмила Зайченко, концертмейстер Ольга Жиленко.
- Бичковська Анна – школа педагогічної практики Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Катерина Саморядова, концертмейстер Галина Бражко.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Чабан Вероніка – школа педагогічної практики ВСП «Рівненський музичний фаховий коледж РДГУ», викладач Катерина Саморядова.
Диплом лаурета ІІІ ступеню – журі прийняло рішення не присуджувати.
Диплом
- Зімниця Єлизавета – Вінницька дитяча школа мистецтв «Вишенька», викладач Людмила Лізановська, концертмейстер Сергій Скородумов.
- Гончарук Вікторія – школа педагогічної практики Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Катерина Саморядова, концертмейстер Галина Бражко.

ІV категорія

Диплом лауреата І ступеню
- Мойсюк Еліза – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Катерина Саморядова, концертмейстер Віолетта Бондарчук.
Диплом лаурета ІІ ступеню
- Хрипунова Валерія – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Катерина Саморядова, концертмейстер Віолетта Бондарчук.
- Бражник Богдан – ВСП «Рівненський музичний фаховий коледж РДГУ», викладач Оксана Любарська, концертмейстер Тамара Волошина.
Диплом лаурета ІІІ ступеню
- Гаркун Влада – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Катерина Саморядова, концертмейстер Наталія Склярова.

V категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Михайлюк Анастасія – ВСП «Рівненський музичний фаховий коледж РДГУ», викладач Лариса Єрусалимець, концертмейстер Марія Соколовська.
- Кіянчук Софія – ВСП «Рівненський музичний фаховий коледж РДГУ», викладач Лариса Єрусалимець, концертмейстер Марія Соколовська.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Урядкіна Тетяна – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Катерина Саморядова, концертмейстер Галина Бражко.

номінація «ДУХОВІ ТА УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ»
І категорія

Диплом лауреата І ступеню
- Василенко Ксенія – КПМЗ «Іванковичівська школа мистецтв», викладач Сергій Тимощук, концертмейстер Аліна Тимощук.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Захарчук Олександра – Коломийська дитяча музична школа №1 ім.А.Кос-Анатольського, викладач Уляна Тресорукова, концертмейстер Зоряна Зарінчук.
- Черненко Богдан – школа педагогічної практики Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Сергій Тимощук.
- Седляр Діана – КПМЗ «Іванковичівська школа мистецтв», викладач Сергій Тимощук, концертмейстер Аліна Тимощук.
- Василенко Софія – КПМЗ «Іванковичівська школа мистецтв», викладач Сергій Тимощук, концертмейстерАліна Тимощук.
- Павленко Олексій – КПМЗ «Іванковичівська школа мистецтв», викладач Сергій Тимощук, концертмейстер Аліна Тимощук.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Корольова Олена – КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», викладач Денис Жур, концертмейстер Вікторія Зеленська.
Диплом
- Клочко Георгій – КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», викладач Анатолій Дейнега, концертмейстер Вікторія Зеленська.
- Корольова Ірина – КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», викладач Анатолій Дейнега, концертмейстер Вікторія Зеленська.
- Сердюк Богдан – КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», викладач Анатолій Дейнега, концертмейстер Вікторія Зеленська.

ІІ категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Баштовий Ілля – Київська дитяча школа мистецтв імені Стефана Турчака, викладач Юрій Головін, концертмейстер Діана Головіна.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Бакшеєв Святослав – КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», викладач Денис Жур, концертмейстер Вікторія Зеленська.
- Ціхонь Владислав – Борщівська школа мистецтв, викладач Андрій Дитко, концертмейстер Ольга Баглай.
- Одосій Олександр – Коломийська дитяча музична школа №1 ім.А.Кос-Анатольського, викладач Арсен Марчук, концертмейстер Світлана Пригродська.
- Паращук Яна – Коломийська дитяча музична школа №1 ім.А.Кос-Анатольського, викладач Уляна Тресорукова, концертмейстер Зоряна Зарінчук.
- Поцелуєв Мирослав – школа педагогічної практики Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Сергій Тимощук, концертмейстер Максим Поцелуєв.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Корольов Артур – КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», викладач Денис Жур, концертмейстер Вікторія Зеленська.
- Семенеко Ксенія – школа педагогічної практики Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Сергій Тимощук .
Диплом
- Гринько Олександр – КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», викладач Денис Жур, концертмейстер Вікторія Зеленська.
- Гринько Тимур – КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», викладач Денис Жур, концертмейстер Вікторія Зеленська.
- Клочко Михайло – КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», викладач Анатолій Дейнега, концертмейстер Вікторія Зеленська.

ІІІ категорія
Диплом лаурета І ступеню – журі прийняло рішення не присуджувати.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Корольова Поліна – КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», викладач Анатолій Дейнега, концертмейстер Вікторія Зеленська.
ІV категорія
Диплом лаурета І ступеню – журі прийняло рішення не присуджувати.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Маринюк Дмитро – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Юрій Головін, концертмейстер Діана Головіна.
- Фрейліх Денис – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Андрій Тимощук, концертмейстер Діана Головіна.

V категорія
Диплом лаурета І ступеню – журі прийняло рішення не присуджувати.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Федяєв Максим – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Юрій Головін, Діана Головіна.

номінація «НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ»
І категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Киселиця Софія – Коломийська дитяча музична школа №1 ім.А.Кос-Анатольського, викладач Ігор Гаврилюк, концертмейстер Христина Бойчук.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Цеба Валерія – Дитяча школа мистецтв «КМАТ імені Сержа Лифаря», викладач Людмила Волошина.
- Цюпа Андрій – Коломийська дитяча музична школа №1 ім.А.Кос-Анатольського, викладач Ігор Гаврилюк, концертмейстер Христина Бойчук.
- Сліщук Тимур – Кам’янець-Подільська дитяча музична школа ім.Ф.Ганіцького, викладач Ольга Воробйова, концертмейстер Олена Атаманюк.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Володін Назарій – КЗ «Сєвєродонецька музична школа №1», викладач Юлія Володіна.
- Фролов Олексій – школа мистецтв ім.М.Д.Леонтовича м.Київ, викладач Тетяна Волохова.
Диплом
- Семенихіна Вікторія – КЗ спеціалізованої мистецької освіти «Слобожанська школа мистецтв» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області, викладач Таісія Шабанова, концертмейстер Оксана Лізогубенко.
- Яковчук Наталія – Бахмутська школа мистецтв, викладач Ольга Воробйова.

ІІ категорія
Диплом лаурета І ступеню – журі прийняло рішення не присуджувати.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Кононенко Максим – КЗ «Олександрівська дитяча музична школа» Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області, викладач Олена Омельченко.
- Цап Олексій – Коломийська дитяча музична школа №1 ім.А.Кос-Анатольського, викладач Дмитро Матковський, концертмейстер Роман Микитюк.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Фастовець Дмитро – школа мистецтв ім.М.Д.Леонтовича м.Київ, викладач Тетяна Волохова.
- Дриженко Ян – Кам’янська дитяча музична школа, викладач Федір Яненко.
Диплом
- Дерев’янко Марія – КЗ «Рубіжанська дитяча школа мистецтв», викладач Володимир Борисенко.

ІІІ категорія
Диплом лаурета І ступеню – журі прийняло рішення не присуджувати.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Лондарь Дарина – КЗ спеціалізованої мистецької освіти «Слобожанська школа мистецтв» Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області, викладач Таісія Шабанова, концертмейстер Наталія Панченко.
Диплом
- Величко Євген – КЗ «Рубіжанська дитяча школа мистецтв», викладач Володимир Борисенко.

ІV категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Квятковський Роман – КЗ «Кам’янський фаховий музичний коледж імені Мирослава Скорика» Дніпропетровської обласної ради, викладач Олександр Корнєв.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Волкова Єлизавета – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Людмила Волошина, концертмейстер Наталія Пасічник.

V категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Анікеєва Юліана – КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв» Харківської обласної ради, викладач Тетяна Стрілець, концертмейстер Ольга Калашнікова.
- Шрам Варвара – КЗ «Кам’янський фаховий музичний коледж імені Мирослава Скорика» Дніпропетровської обласної ради, викладач Олександр Корнєв.

номінація «АКАДЕМІЧНИЙ СПІВ»
І категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Ступакова Мілана – КЗ «Кремінська музична школа», викладач Ірина Федюк, концертмейстер Олександр Плахов.
- Гапун Владислава – КЗ «Кремінська музична школа», викладач Ірина Федюк, концертмейстер Тамара Рябчун.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Самусенко Марк – КЗ «Кремінська музична школа», викладач Ірина Федюк, концертмейстер Олександр Плахов.
ІІІ категорія
Диплом лаурета І ступеню – журі прийняло рішення не присуджувати.
Диплом лаурета ІI ступеню – журі прийняло рішення не присуджувати.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Барсуков Захар – школа педагогічної практики при Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Ольга Міхалєва, концертмейстер Галина Бражко.

ІV категорія
ГРАН-ПРІ
- Дмитрієва Софія – Мистецький ліцей «Київська дитяча академія мистецтв ім.М.І.Чембержі» викладач Наталія Скринник, концертмейстер Поліна Буракова.
Диплом лауреата І ступеню
- Тарасенко Марія – КЗ «Харківський музичний фаховий коледж ім.Б.Лятошинського» Харківської обласної ради, викладач Олена Смирна, концертмейстер Станіслав Потоцький.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Хмельова Віра – Школа естетичного виховання при КЗ «Харківський музичний фаховий коледж ім.Б.Лятошинського» Харківської обласної ради, викладач Олена Смирна, концертмейстер Станіслав Потоцький.
- Омельченко Софія-Маріанна - Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Ольга Міхалєва, концертмейстер Галина Бражко.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Зєва Міланія – Школа естетичного виховання при КЗ «Харківський музичний фаховий коледж ім.Б.Лятошинського» Харківської обласної ради, викладач Олена Смирна, концертмейстер Станіслав Потоцький.
Диплом лауреата
- Цимбал Софія – КЗ «Харківський музичний фаховий коледж ім.Б.Лятошинського» Харківської обласної ради, викладач Олена Смирна, концертмейстер Станіслав Потоцький.

V категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Коваленко Віра – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Ольга Міхалєва, концертмейстер Марина Яворська.
Диплом лаурета ІІ ступеню – журі прийняло рішення не присуджувати.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Арканова Олена – КЗ «Харківський музичний фаховий коледж ім.Б.Лятошинського» Харківської обласної ради, викладач Олена Смирна, концертмейстер Станіслав Потоцький.

номінація «ЕСТРАДНИЙ СПІВ»
І категорія
Диплом лаурета І ступеню – журі прийняло рішення не присуджувати.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Сафонова Діана – школа педагогічної практики Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Юлія Бражнікова.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Дорошенко Оксана – Новопсковська школа мистецтв, викладач Наталія Шморгун.
ІІ категорія
Диплом лаурета І ступеню – журі прийняло рішення не присуджувати.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Критська Антоніна – КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», викладач Олена Кісєльова.
Диплом лауреата
- Жарова Тетяна – КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», викладач Олена Кісєльова.

ІІІ категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Чадович Елля – Новопсковська школа мистецтв, викладач Наталія Шморгун.
- Потоцька Єлизавета – школа педагогічної практики Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Юлія Бражнікова.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Шушура Софія – Новопсковська школа мистецтв, викладач Наталія Шморгун.
Диплом лауреата
- Сандрікова Владислава – школа педагогічної практики Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Юлія Бражнікова.

ІV категорія
Диплом лаурета І ступеню – журі прийняло рішення не присуджувати.
Диплом лауреата ІІ ступеню
- Пискун Артем – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Юлія Бражнікова,

V категорія
Диплом лауреата І ступеню
- Лісова Дар’я – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Юлія Бражнікова.
Диплом лаурета ІI ступеню – журі прийняло рішення не присуджувати.
Диплом лауреата ІІІ ступеню
- Куриленко Тетяна – Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладач Юлія Бражнікова.

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика