Главная

   31 березня 2013 року в КЗ «Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім.С.С.Прокоф’єва» відбувся обласний огляд-конкурс індивідуальної майстерності учнів шкіл естетичного виховання.

   В конкурсі взяли участь 216 учнів з 26 шкіл області, завойовано 175 призових місць, журі конкурсу відзначає професійний зріст виступів учасників конкурсу. Гра більшої частини конкурсантів відрізнялась емоційністю та переконливістю. Викладачі шкіл уважно поставились до відбору учнів на І та ІІ турах. Програми відповідали вимогам конкурсу, заявки надіслані у строк. Позитивною рисою конкурсу стало те, що викладачі-консультанти музичного училища ретельно провели ІІ тур, що сприяло більш якісному представництву конкурсантів від ШЕВ області. Найкращі виконавці рекомендовані для участі у концерті переможців конкурсу. Журі відзначило високий організаційний рівень проведення конкурсу, а також доброзичливу атмосферу, яка сприяла творчим виступам конкурсантів.

   Оргкомітет висловлює подяку директорам методоб’єднань за грамотно сплановану роботу ІІ туру конкурсу, директорам ШЕВ та ДМШ, а також викладачам за професійну роботу з підготовки учнів до конкурсу та своєчасне подання заявок.

   Сподіваємось, що професійний рівень учасників конкурсу буде зростати з року в рік і більшість лауреатів конкурсу стануть професійними музикантами.

Заступник директора
з навчально-виробничої роботи
КЗ «Сєвєродонецьке обласне музичне
училище ім.С.С.Прокоф’єва» Н.Ф.Пасічник

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика