Главная

   23 березня 2017 року Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім.С.С.Прокоф’єва стало територією джазу для студентської молоді регіону. Саме таку назву мав концерт, проведений в рамках локації «Університет музичної культури» для студентів ВНЗ області.

   Слухачі разом з музикантами на півтори години поринули у дивовижну джазову феєрію. Вони подорожували всіма континентами і слухали найкращі вокальні та інструментальні зразки джазової музики.

   До уваги публіки були представлені різнобарвні естрадно-джазові твори у виконанні солістів та ансамблів дуже різних за складом та репертуаром. Майстерністю та професійним артистизмом відзначені сольні виступи студентів: Анастасії Саломахіної, Владислава Бородія, Маргарити Вєтрової, Єлизавети Ходаковської, Євгена Вегери, Ганни Зубової, Олександра Полстянкіна. Справжній захват у публіки викликали колективні виступи: Диксиленд (керівник С.Бихун), ансамбль скрипалів (керівник Людмила Тараканова, концертмейстер Марина Яворська), ансамбль «Тutti» (Микита Зубішин, Олексій Борисов, Семен Ковтун, Олег Погорєлий, Михайло Зінченко), ансамбль «Soul» (Марина Яворська, Наталія Пасічник, Роман Квідко, Олександр Погорєлий).

   Органічно та невимушено в концертній програмі прозвучали класичні інструменти – скрипка та фортепіано (Катерина Саморядова, Олена Шаригіна, Олена Бондаренко, Наталія Пасічник).

   Прикрасою концерту стали вокальні та інструментальні композиції, які виконали студенти та викладачі – Яна Коваленко, Юлія Шандрамайло, Альона Зінченко, Наталія Костікова, Денис Рибальченко, Владислав Швець, Максим Поцелуєв, Юрій Новиков, Анастасія Булінок, Юлія Бражнікова та Анна Бражнікова.

   Режисерами та організаторами цього концерту стали молоді педагоги спеціалізації естрадного вокалу – випускниці училища – Юлія та Анна Бражнікови.

   Студенти і викладачі музичного училища провели юних слухачів стежинами мелодій і гармоній, долучаючи до світових зразків джазової культури. Програма була завершена виступом естрадного оркестру під керівництвом Сергія Бихуна.

   Проект «Територія джазу» став традиційним для нашого навчального закладу та триває уже кілька років поспіль. Якщо ви ще не долучились до нього, у вас є можливість зробити це в наступному році.

   До нових зустрічей на «Території джазу»!

Практичний психолог
Юрченко Н.Г.

   

   

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (2 голосов)

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика