Главная

   2 травня 2019 року у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся Великодній концерт. Вже традиційно, сьомий рік поспіль, головне найвеличніше християнське свято Великдень відзначається у коледжі. Свої творчі привітання підготували викладачі і студенти коледжу та хорові колективи Сєвєродонецької і Старобільської єпархії.

   З вітальним словом виступили Високопреосвященніший Никодим, Архієпископ Сєвєродонецький і Старобільський та начальник Управління культури, національностей і релігій Луганської обласної державної адміністрації Аліна Адамчук.

   Серед виконавців концерту: оркестр народних інструментів, симфонічний оркестр, мішаний хор коледжу, естрадний хор, вокальні та інструментальні ансамблі, солісти, зведений хор Сєвєродонецької та Старобільської єпархії та хор дитячої школи Христо-Різдвяного кафедрального собору.

   Сподіваємось, що глядачі переповненої концертної зали отримали приємні враження і святковий настрій, а часточка Великодньої радості залишиться з ними надовго!

Ольга Міхалєва

   

   

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика