Главная

   Шановні співробітники, студенти коледжу і інші випускники минулих років, щиро вітаємо вас із святом – Днем народження коледжу!

   Нам 54 роки, впродовж яких колективом сформовано прекрасні традиції, підготовлено 3029 молодих фахівців, які працюють за фахом по всьому світу («нашого цвіту по всьому світу»).

   Але вже який рік поспіль ми працюємо в складних умовах війни на сході нашої держави. А 2020 рік приніс ще одне випробування – пандемію коронавірусної інфекції. Вже декілька місяців педагогічний колектив працює зі студентами дистанційно. Але ми знаємо, що труднощі нас тільки загартовують.

   Більше десяти років навчальний заклад очолює заслужений діяч мистецтв України Марина Яворська, яка прийняла найкращі методи керівництва від попередніх директорів Лобка Євгена Анатолійовича і заслуженого працівника культури України Асєєва Віталія Степановича. Ми завдячуємо їм і всім викладачам нашого коледжу за те, що наш заклад підтверджує незмінно високий фаховий рівень, веде активну концертну діяльність, всебічно популяризуючи музичне мистецтво.

   Шановні коледжани (і студенти, і працівники), пам’ятаємо: разом – ми сила, здатна здолати будь-які перепони! Зичемо вам усім терпіння, здоров’я, світлих думок і вчинків, невмирущого бажання творити, а студентам – ще й успішно скласти сесію.

   Користуючись нагодою запрошуємо юних музикантів вступати до нашого навчального закладу і отримувати ґрунтовну освіту та хороший фах. А мешканців рідного міста – пошановувачів наших концертів – запевнюємо: новому концертному сезону бути!

   До зустрічі в аудиторіях і концертних залах нашого коледжу (як казав колишній директор Асєєв Віталій Степанович – «найкращого в світі музичного училища»).

Адміністрація коледжу

   

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (3 голосов)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Статистика