Главная

   Шановні викладачі, студенти та батьки!

   Ось і підходить кінця ще одна сторінка нашого життя - настав і наш час прощатися з вами та з цим чудовим навчальним закладом. Це дійсно сумно, адже за останні чотири роки це місце стало для нас по-справжньому особливим, як і ті люди, що його наповнюють. За час нашого навчання тут ми переживали і радість, і сум, і мабуть всю ту палітру емоцій, яку може переживати щаслива людина. Ті, хто прийшли у цей коледж у вересні 16-то року і ті, хто сьогодні закінчує його - різні люди. За час, проведений в цих стінах, ми виросли і професійно, і духовно, і морально. Кожен став особистістю!

   Та все це неможливо було б без вас, наші вчителі! Ви розділяли з нами поразки та разом з нами раділи перемогам. Ви були для нас не просто педагогами, ви стали для нас наставниками, більше того, ви стали для нас другими батьками. Ви відверто переживали за нас, прагнули, щоб ми вдосконалювались, і головне - вірили в нас. Багато всього ми пройшли з вами за ці роки, а ще більшому навчились. За це вам велика подяка і шана!

   Наші батьки! Ви спрямували нас до цього закладу, підтримували і будете підтримувати нас протягом всього нашого життя. В усьому світі немає таких слів, щоб змогли передати нашу вдячність вам!

   Не можу не згадати про людей, які також є невід'ємною частиною нашого колективу - працівників цього коледжу. Наші бібліотекарі, чергові, працівники технічної служби, ми усім вам вдячні! Ви – перші, кого ми зустрічали приходячи зранку, і з вами останніми прощалися. Ви допомагаєте справно функціонувати цьому закладу та створюєте в ньому позитивну атмосферу.

   Прийшов останній день, коли ми ще вважаємось студентами цього коледжу. Кожен з нас знайшов тут частинку себе, свій шлях у майбутнє, став дорослою людиною.Ми ще не знаємо, що підготувала для нас доля в майбутньому, та втім знаємо, що дорога сюди для нас не заросте ніколи. Ми не забудемо цей час нашого життя! А там, хто знає, може ще за 4 роки ми повернемось сюди вже в ролі викладачів. Ну а поки, від імені усіх випускників, хочу щиро подякувати всім за плідну працю заради нашого майбутьного та збереження і процвітання класичних традицій великої культури!

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Статистика