Главная

   Лунають святкові фанфари, тріпочуть чутливі струни і тихо ллються зворушливі пісні, кружляють чарівні пари у плавному вальсі… Так бачилося і мріялося в уяві студентів четвертого курсу про випускний бал. Та сталося неочікуване: карантин порушив всі плани і надії, звів нанівець сценарії і репетиції. Однак черговий випуск молодих музикантів, хоч і нестандартний, трохи сумбурний випуск, все ж-таки здійснився. Знову у безкрайній світ вилетіли наші вихованці – дівчата та юнаки – хто куди. Вони вилітають, а ми хвилюємося за їхнє майбутнє – далеке й близьке. Скільки вже їх розлетілося по всіх континентах, по всій нашій прекрасній планеті!

   Багато випускників планує здобувати вищу освіту, відточувати свою професійну майстерність. Інші будуть працювати в дитячих школах естетичного виховання, хтось гратиме в оркестрах чи ансамблях, реалізуючи свої таланти в різних творчих колективах.

   Всі, хто має талант і трудом прагне досягати досконалості, стають переможцями, їм підкорюються будь які вершини. Викладачі, як завжди, «на проводі», в повній готовності прийти на допомогу, адже ми тепер «у одній зв’язці» назавжди: випускники постійно телефонують, приходять і приїздять – за порадою, і з вдячністю, а то і просто побачитись. Адже чотири роки тісного спілкування про музику, про мистецтво й літературу і просто про життя – це вже не просто відносини викладача та учня: це вже близькі, рідні люди. А рідні люди завжди поряд. Ми прощаємося, але ми разом.

   Вперед, молоді музиканти!

   Нехай легким і барвистим буде твій шлях, випускник 2020!

Викладач Валентина Даниш

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Статистика