Главная

   От і відбулась прощальна зустрічі теоретиків-випускників зі своїми викладачами відділу теорії музики. Спитаєте, хто такі теоретики? Так це ж ті самі красуні, котрі виходять на сцену першими – до того, як на ній з’являться виконавці: скрипалі та гітаристи, трубачі та тромбоністи, співаки та піаністи, диригенти й валторністи. Бачите, майже вірші вийшли із слів теоретика про теоретиків.

    Так от, кожен концерт починається промовою ведучого. Вітають глядачів, представляють артистів та композиторів, розповідають про твори, цікаві факти з життя видатних людей саме ведучі. А це, як правило, теоретики – освічені, професійні люди, котрі зайвого не скажуть, але й необхідне зможуть яскраво і виразно донести. Теоретики в музиці – це випускники теоретичного відділу музичного коледжу, котрі потім стануть викладачами сольфеджіо та музичної грамоти в дитячих школах естетичного виховання на нашій рідній Луганщині та за її межами, це наші випускники, які давно працюють на радіостанціях Києва та інших міст, в музичних коледжах, у ВИШах Харкова, Києва, давно підкорили Колумбію та Мексику, відкриваючи там навіть свої власні музичні школи… Нинішні теоретики – це майбутні лектори, ведучі або сценаристи різноманітних телепрограм, музичні редактори різних видань, театру і кіно. Вони часто здійснюють музичне оформлення теле- і радіопередач, є серед наших теоретиків і звукорежисери і артисти, справжні музичні вчені – доктори й кандидати мистецтвознавства: Людмила Шаповалова, Тетяна Дугіна, Сергій Турнєєв, Людмила Скрипнік.

   Також серед наших випускників є і професійні композитори, чиї твори звучать досить часто на нашій сцені та на різних концертних площах. Музика Тетяни Яшвілі виконується навіть в храмах Києва та на пасхальних асамблеях у Києво-Печерській лаврі.

   Зараз поряд з досвідченими викладачами С.І.Рудницькою, Ю.І.Сольоним, І.М.Ворочек, В.М.Даниш на відділі теорії музики Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва працюють наші недавні випускники: Наталія Сінченко, Людмила Скрипнік, Олексій Антонов, Дар’я Попенко, а також випускниця Луганського коледжу Анастасія Михайлова. Сьогодні наша культура поповнилась новими спеціалістами. А це означає, що справа продовжується, і у нашої України попереду новий розквіт.

   Мине час. Нинішні випускниці впевнено підуть до нових перемог, а ми бажаємо їм щасливих доріг в музичній справі і у всьому майбутньому житті.

Викладач відділу теорії музики Валентина Даниш

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Статистика