Главная

   Доброго дня!

   В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" діє IV конкурс для студентів ліцеїв, коледжів, технікумів та центрів ПТО. Карантин - це додаткова можливість для освітян Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С. С. Прокоф'єва отримати грант на освіту.

   Ми звертаємося до вас з офіційним листом на ім`я директора (офіційний лист завантажено для зручності за посиланням https://scholarship.in.ua/list-college/sevmuz.pdf (натиснути на посилання,щоб завантажити) із проханням поширити інформацію про конкурс серед студентів на сторінках у соціальній мережі та на сайті вашого закладу sevmuz.lg.ua.

   Для освітян, які навчаються в коледжах, технікумах, закладах ПТО це вже IV конкурc "Scholarship в Україні", який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проєкту в Україні, організовуємо.

   Призовий фонд IV конкурсу складає 28 000 грн. Усього призових місць виходить 6. За 1 місце студент отримає 10 000 грн, за 2 місце - сертифікат на суму 3 000 грн, за 3 місце - сертифікат на суму 1 000 грн.

   Гранти освітяни можуть використати на:
- сплату навчання в вашому закладі,
- сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

   З цього приводу проведено прес-конференцію, яку можна переглянути за посиланням https://youtu.be/ku7eqTSj-Mk

   Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсах, надаються сертифікати учасників соціального грантового проєкту "Scholarship в Україні".

   Детальніше про конкурс:
   Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти, не зважаючи на фаховий напрямок навчання.

   Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

   Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках проєкту грантонадавачів:
1 грант - “Фінансова грамотність як складова успішного життя“ https://turbozaim.com.ua/college/
2 грант - “Як захистити себе від фінансових шахраїв в онлайні” https://finansovich.com.ua/grant-2020/
Заявки та роботи приймаються до 14 грудня.

   Як проходили попередні конкурси "Sсholarship в Україні" можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

   Заздалегідь вдячні за увагу та підтримку нашого соціального проєкту "Sсholarship в Україні" щодо мотивування талановитої української молоді!

З повагою,
Юлія Валуєва
керівник проєкту “Scholarship в Україні"
тел.: + 380 67 622 62 82
grant@scholarship.in.ua

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Статистика