Главная

   Обласний комунальний заклад «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» запрошує студенти вищих навчальних закладів всіх рівнів акредитації взяти участь в роботі Обласної відкритої науково-практичної студентської конференції, яка відбудеться 5 грудня 2020 року.

   Завданнями Конференції є виявлення і підтримка талановитих молодих музикознавців, популяризація кращих зразків української музики серед дітей і молоді; залучення талановитої молоді до науково-дослідницької роботи.

   Основні напрямки роботи Конференції: культурологія, історія та теорія музики, методика, педагогіка та психологія, інструментальне та вокальне виконавство (можливі відео- та аудіо-ілюстрації).

   Кандидати на участь у Конференції не пізніше, ніж за три тижні до початку Конференції подають Оргкомітету заповнену заявку і тези особисто або поштою за адресою: ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», пр-т Хіміків, 10, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, 93408, або в електронному вигляді на e-mail sevmuzuch@ukr.net або LSkript@i.ua. Тези і заявка мають бути оформлені за зразком (див. Положення про конференцію).

   Тези конференції будуть надруковані в збірці. Участь у Конференції можлива як очна так і заочна.

   Будемо раді співпраці та із задоволенням відповімо на Ваші запитання:
   0958710312 Скрипнік Людмила Миколаївна
   0506448234 Міхалєва Ольга Євгенівна

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (3 голосов)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Статистика