Главная

   Період пандемії – це безумовно дуже складний час для людей всіх напрямків діяльності. Багатьом довелося змінювати свої плани та звичний спосіб життя. Зокрема професійним музикантам та їхнім талановитим учням, які в цих складних умовах не залишили свої прагнення навчатися музиці, довелося пристосовуватися до нових форм конкурсно-виконавської діяльності.

   Цього року Обласний конкурс естрадної та джазової музики «РИТМ-FEST», організаторами якого є управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської обласної державної адміністрації та Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф`єва, проводився дистанційно. До активної участі у конкурсі було запрошено учнів мистецьких шкіл та закладів Луганської області. Завданнями цього конкурсу були виховання у підростаючого покоління інтересу до естрадної і джазової музики, виявлення та підтримка обдарованих дітей, розповсюдження кращого педагогічного досвіду роботи викладачів тощо.

   21 листопада 2020 року на базі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф`єва відбулись конкурсні прослуховування понад 100 солістів та колективів зі всієї Луганської області. Конкурс проводився за двома номінаціями у двох вікових категоріях. Серед членів журі були викладачі коледжу Олена Шалайкіна, Ганна Погорєла, Юлія Бражнікова, Ольга Міхалєва, Катерина Саморядова, Олександр Погорєлий.

   Конкурсанти продемонстрували високий рівень майстерності, цілеспрямованість і жвавий інтерес до справи, якою вони займаються і присвячують багато сил та часу.

   За підсумками набраних балів були визначені переможці конкурсу.

   Володарем Гран-прі став ансамбль «Домісольки» з міста Білолуцька (керівник Крапівко Н.М.). Цей виступ був дуже яскравим та не залишив байдужими нікого з членів журі.

   Дипломи лауреатів I, II, III ступенів отримали талановиті учні з різних куточків нашої області, а саме: м. Сєвєродонецьк, м. Новопсков, м. Лисичанськ, м. Рубіжне, м. Щастя, м. Білолуцьк, м. Сватове, смт. Марківка, м. Біловодськ.

   Таким чином результати конкурсу показали, що навіть у складних умовах карантину небайдужі педагоги та їх талановиті, охочі до знань учні-музиканти не втрачають інтересу до обраної справи, продовжують вдосконалювати свої навички, щоб за можливості продемонструвати результати своєї плідної праці й надалі пробуджувати серед молоді інтерес до сучасної естрадної та джазової музики українських і зарубіжних композиторів.

Голова журі Олена Шалайкіна

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Статистика