Главная

   12 грудня 2020 року в ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» відбулася Обласна відкрита науково-практична студентська конференція «Українська музична культура очима молоді: теоретичний, історичний і педагогічний аспекти».

   Нинішня конференція проходила в досить екстремальних умовах – з огляду на епідеміологічну ситуацію захід був проведений дистанційно на платформі Google Meet, що викликало в учасників необхідність знаходити нові форми подачі матеріалу. Попри всі проблеми, конференція пройшла на високому рівні і отримала позитивні відгуки як від учасників, так і від слухачів. Майже всі виступи супроводжувалися відео- і аудіоматеріалами, деякі виступи були представлені у вигляді записаних заздалегідь відеоповідомлень.

   Учасники конференції були представлені такими навчальними закладами, як КЗ «Харківський фаховий вищий коледж мистецтв», КЗ ЛОР «Дрогобицький музичний фаховий коледж імені В. Барвінського», Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв ім. І. Карабиця, Маріупольський фаховий коледж культури і мистецтв та ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва».

   Робота конференції велася одночасно на двох секціях: виконавській і теоретичній. Конференція була відкрита привітальними словами кандидата мистецтвознавства, професора, завідувача кафедри теорії музики Київської муніципальної кадемії музики імені Р.М. Глієра Тетяни Дугіної (секція теорії музики) і т.в.о. директора ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», заслуженого діяча мистецтв України Марини Яворської (виконавська секція).

   Були заявлені 60 студентських робіт, теми яких представили найширший тематичний діапазон. Роботи продемонстрували глибоку дослідницьку роботу студентів і професійну компетентність наставників-керівників. У повідомленнях порушувалися актуальні питання, що стосуються музичної психології, культурології, виховання музичного мислення, питання методики навчання гри на інструментах, формування педагогічної майстерності, творчі портрети композиторів різних епох і напрямків.

   Дякуємо всім учасникам конференції за плідну роботу і бажаємо подальших успіхів і наснаги в нелегкій, але такій цікавій дослідницькій роботі.

Голова ЦК «Теорія музики»
ОКЗ «Сєвєродонецький обласний коледж
культури і мистецтв
імені Сергія Прокоф’єва»,
кандидат мистецтвознавства
Людмила Скрипнік

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Статистика