Главная

   Шановні друзі, відповідальні секретарі, керівники освітніх центрів «Донбас/Крим-Україна», працівники приймальних комісій!

   Вас вітає команда «Фонду «Відкрита політика», яка з 2016 року активно співпрацює з МОН України в напрямку розширення доступу до освіти дітям, молоді з тимчасово окупованих територій та територій вздовж «лінії розмежування».

   Якщо ви отримали цей лист у вашому закладі працює/створюється освітній центр «Донбас/Крим-Україна». У рамках реалізації проєкту “Доступність освіти для студентів з непідконтрольних уряду територій (підтримка державної гарячої лінії)» за підтримки USAID” ГО «Фонд “Відкрита політика”» спільно з Міністерством освіти і науки України підготували нові інформаційні матеріали щодо особливостей вступної кампанії 2021 для дітей з ТОТ. Оновлення матеріалів відбулися з урахуванням змін в умовах прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році.

   Просимо Вас розмістити надіслані матеріали на офіційних сторінках ваших закладів освіти та на сторінках у соціальних мережах, які ведуть ваші фахівці. Для зручності до кожного продукту є опис, який можна просто копіювати та/або додавати свої коментарі!

   УВАГА! Просимо до 30.04.2021 р. надіслати на пошту dostupnaosvita.reg@gmail.com лінки/скріни розміщення цих матеріалів на сайтах та на сторінках соціальних мережах ваших закладів освіти. У темі листа просимо вказувати повну назву вашого закладу освіти.

   Щиро дякуємо за за співпрацю!

Ваша команда ГО "Фонд "Відкрита політика")))
З повагою регіональний координатор проєкту Наталія Мацай, 0507671066

   Перелік нових інформаційних матеріалів для вступників ТОТ
ГО «Фонд «Відкрита політика»

1. Онлайн-презентація «Спрощена процедура вступу до вишів через Освітні Центри-2021 – 6 важливих кроків»:
Покрокова інструкція, яка допоможе мешканцям тимчасово окупованих територій та прифронтової зони вступити до українських вишів без паспорта, ЗНО чи свідоцтва про здобуття середньої освіти через Освітні Центри «Донбас Україна» та «Крим-Україна».
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=tUTfI_IzbOY&fbclid=IwAR3SH60...

2. Анімаційний ролик «Успішна історія Івана Шевчука, студента Маріупольського національного університету»
Ще у сьомому класі Іван захопився волейболом і вирішив, що стане вчителем фізкультури. Але у 2014 році почалася війна… І школа, у якій навчався Іван, опинилася у зоні бойових дій. Хлопець жив і навчався під обстрілами, переховуючись у підвалі. Однак він не відмовився від своєї мети – звернувся до Освітнього Центру та зміг вступити у виш на бюджет. Звертайся і ти!
https://m.youtube.com/watch?v=RqjSIHmrEJg

3. Відеоролик «Тисячі дітей з окупованих територій вже стали студентами українських вишів»
З початку війни 8225 дітей з тимчасово окупованих територій вступили до університетів через Освітні Центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» за спрощеною процедурою. Без ЗНО, українського атестата і паспорта.
Зроби і ти крок до своєї мети – отримай український диплом, визнаний у всьому світі.
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=Y7R5U0R4VLs&feature=youtu.be...

4. Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до вишів через Освітні Центри-2021 – 6 важливих кроків:
https://dostupnaosvita.com.ua/abityrientam/sproschenaya-protsedyra-vstypy

5. Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до ПТНЗ через Освітні Центри -2021:
https://dostupnaosvita.com.ua/abityrientam/dorozhnya-karta-sproshchena-p...

6. Перелік Освітніх центрів 2021 року по областям. Обирай необхідний регіон та знаходь повну інформацію про ОЦ – з сайтами вишів, адресами, графіком роботи, e-mail та контактними телефонами:
https://dostupnaosvita.com.ua/centers

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика