Главная

   Відкритий конкурс піаністів «Прокоф’євські ігри» став надзвичайним святом класичної музики в Луганській області. На жаль, в поточному році воно відбулось дистанційно. Свої концертні виступи надіслали юні виконавці з Луганської і Харківської областей, з Києва, Сум, Миколаєва і Дрогобича.

   Учасники конкурсу показали гарний рівень виконавської майстерності, інтерес до творчості композиторів-класиків і, зокрема, до творчого надбання Сергія Прокоф’єва, ім’я якого з гордістю носить колектив нашого закладу.

   Конкурс «Прокоф’євські ігри» має високе призначення: відкрити дорогу юним виконавцям до успіху, об’єднати їх для творчості, насичити життя глибокими музичними враженнями. Класична музика володіє особливою магією, здатною змінити людство на краще. А світ так потребує змін, і наш конкурс є провідником цих змін.

   Бажаємо лауреатам конкурсу «Прокоф’євські ігри» і всім його учасникам не зупинятись на досягнутому, професійного зростання і міжнародного визнання вам. Хай у вашому житті буде ще багато різних сцен і визначних перемог!

Т.в.об.директора Сєвєродонецького коледжу
культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва»,
заслужений діяч мистецтв України,
член оргкомітету – Марина ЯВОРСЬКА

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Щиро вітаю всіх, хто був причетний до конкурсу «Прокоф’євські ігри»: організаторів, членів журі, конкурсантів і педагогів, що підготували їх до виступів.

   Це музичне змагання дало можливість юним музикантам обмінятися досвідом і показати свої досягнення.

   В широких можливостях музики – очищати, розвивати, надихати – закладена сила, здатна збільшити нашу життєву енергію. Вона відкриває безкінечні простори для думок та ідей, активізує уяву, формує креативність тільки у тих, хто цілеспрямований і наполегливий.

   Дорогі юні музиканти, впевнена, що конкурс «Прокоф’євські ігри» став для вас незабутнім святом музики, ще однією важливою сходинкою на шляху до вершин виконавського мистецтва.

   Бажаю вам віри в свої сили, творчого зростання і глибокого занурення в творчість Сергія Прокоф’єва та інших видатних музикантів!

Професор кафедри № 2 спеціального фортепіано
Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського,
заслужений діяч мистецтв України – Ольга Ліфоренко

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Сердечно вітаю учасників Відкритого конкурсу піаністів «Прокоф’євські ігри» 2021!

   Цьогорічний Конкурс довів, що Музика долає будь-які перешкоди, навіть пандемію. Щиро вітаю організаційний комітет – ваша наполегливість та любов до нашої спільної справи зробили можливим це Свято Фортепіано!

   Дорогі юні музиканти! Бажаю всім вам багато сцен, гучних оплесків, прекрасних інструментів та різноманітного репертуару! Бажаю всім героїчним викладачам і батькам отримувати радість від розвитку, росту та досягнень Ваших дітей!

   Музика єднає і розмовляє усіма мовами! Будьте здорові і натхненні для нових звершень!

З повагою,
Марія Пухлянко, заслужена артистка України,
доцент Національної музичної академії України ім.П.Чайковського

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика