Главная

   Дуже просто! Спочатку треба вступити в Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв, бажано на теоретичний відділ, і, вуаля, лекторська практика відкриє нові горизонти можливостей. Свої навички лектора-музикознавця студенти формують та розвивають під чуйним керівництвом Михайлової Анастасії Олегівни в процесі опанування дисципліни «лекторська практика».

   Традиційно, наприкінці навчального семестру проходять лекції теоретиків, де вони можуть показати свою майстерність і отримані навички лекторської справи.

   Студентки третього курсу Педь Є. та Малахова Є. познайомили слухачів (дорослих і маленьких) з цікавими новинами у світі сучасної музичної культури. Лекція для студентів та викладачів «Модерний белет-модний балет?» мала на меті з'ясувати, чи може сучасне балетне мистецтво конкурувати з класикою. У світ чарівної мультиплікаційної казки «Мандрівний замок Хаула» допомогла школярам зануритися музика талановитого Дзьо Хісаїсі.

   Лекції були дуже цікавими та інформативними, про що свідчать щасливі обличчя слухачів та безліч позитивних відгуків в адрес юних лекторок.

   

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика