Главная

   18 травня у залі сєверодонецької Галереї мистецтв спалахнув творчий вогонь високого мистецтва: ніжно та пристрасно звучала віолончель, бурхливо та трепетно підтримувало й відповідало їй фортепіано. Виконавці – Тетяна Плескач (віолончель) та Олена Коваленко (фортепіано). Музиканти вперше зустрілися багато років назад в класі прекрасного викладача Арсена Дрдатовича Ялтиря. Тоді це була молода викладачка, концертмейстер Олена Миколаївна Коваленко та юна студентка по класу віолончелі Таня Плескач.

   Минув час. Олена Миколаївна Коваленко присвятила себе вихованню молодих музикантів, яких випустила немало, і розлетілися вони повсюди по нашій великій країні, щоб розвивати музичну культуру. Яскравий виконавський талант Тетяни Плескач відточувався з роками й набув соковитості, насиченості та блиску. Зараз вона є однією з провідних артистів симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії. В концерті музиканти виконували один за одним шедеври української та світової музики – Й.Баха, М.Брука, Е.Гранадоса, М.Лисенка, Б.Лятошинського, С.Рахманінова, М.Скорика, П.Чайковського та ін.

   Нова зустріч викладача і студентки народила дует, який своїм творчим натхненням подарував слухачам неповторну естетичну й духовну насолоду.

Викладач Сєвєродонецького
коледжу культури і мистецтв
імені Сергія Прокоф’єва
Валентина Даниш

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика