Главная

   Левченко Т.В.- заступник директора Луганського обласного центра навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва
   - Добрий день, Тетяна Володимирівна! 20.05.2021 року у Сєвєродонецькій галереї мистецтв за ініціативою обласного центра навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва відбулася презентація нотної збірки викладача-методиста Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва Наталії Пасічник «Співочий всесвіт» для викладачів мистецьких шкіл області. Скажіть, будь ласка, чи вважаєте Ви роботу по оновленню педагогічного репертуару для учнів мистецьких шкіл необхідною та своєчасною?

   - Безумовно, так! Новий нотний репертуар - це потреба, вимога, виклик часу! Наша молодь чекає сучасних творів талановитих композиторів, які були б співзвучні з часом та цікавими саме для підростаючого покоління музикантів. Тому, скажу відверто: такі роботи, як нотні збірки пані Наталії, сьогодні наче золоті самородки! Ми високо цінуємо авторські збірки такого професійного рівня. Всі твори, які ми почули у виконанні студентів коледжу, якнайкраще характеризують потребу і зацікавленість молоді та викладачів мистецьких шкіл в такому репертуарі. Ми дякуємо пані Наталії за її плідну працю та сподіваємося на подальші спільні проекти.

   Крупкина Г.М. – художній керівник вокального ансамблю
   - Шановна Галина Миколаївна! На презентації Ваш колектив виконував твори Н.Пасічник і Н.Кулакової. Які у вас враження від співпраці з двома Наталіями?

    -Я не люблю гучних слів, але в їх творчості мені імпонує сучасність звучання, ліричність та позитивність настрою! Працюючи зі студентами я бачу наскільки Їм подобаються ці вокальні твори. Я із задоволенням роблю аранжування пісень Заслуженого працівника культури України - Наталії Пасічник. Дуже вдячна за радість творчого поєднання!

   Ісаєнко Олександра – студентка 2 курсу коледжу
   - Привіт, Олександра? Скажи відверто наскільки важко тобі було вчити пісню «Чекай», присвячену долі І.Франка?

   - Відверто? Пісня «Чекай» мені сподобалася з самого початку, я закохалась в цю музику! Звичайно, в ній є складні місця, але ми з моїм педагогом Бугайовою Оленою Олександрівною працювали разом і я сподіваюся, що моє виконання сподобалося і авторам і слухачам.

   - О, можу тобі підтвердити! Це було чудово, виразно і дуже лірично!

   Микита Зубішин – студент 3 курсу
   - Микита, доброго дня! Ми знаємо, що ти давно знайомий з творчістю Наталії Пасічник - твого концертмейстера і викладача з фортепіано. Як ти ставишся до того, що поруч з тобою працює композитор, і ти, один із перших, виконуєш її твори? Це, мабуть, важко та відповідально?

   - Я можу сказати, що працювати з цими творами дуже цікаво, вони нестандартні, вони приваблюють своєю новизною, і хоча є досить складні речи, я все одно намагаюся розучити та виконати ці творчі завдання. Я радий і гордий, що граю твори одного із своїх улюблених педагогів.

   Наталія Пасічник – Заслужений працівник культури України, авторка нотних збірок «Мереживо мрій»та «Співочий всесвіт»
   - Шановна Наталія Федорівна! Які Ваші враження від сьогоднішньої події?

   - У мене найпрекрасніші враження! Презентація відбулася, аудиторія сприймала кожен твір дуже зацікавлено! Я сподіваюся, що мої рекомендації стануть в нагоді в практичній роботі моїм колегам з усіх навчальних закладів області, бо всі вони отримали в подарунок від методичного центру мою авторську нотну збірку. Я рада, що колеги побачили і почули, як з цими музичними творами потрібно працювати, і який результат можна отримати! Я бажаю всім отримати задоволення від знайомства з моєю творчістю, я вдячна кожному учаснику презентації за дружній внесок і допомогу у виконанні. Я дуже рада тому, що ми зі студентами та педагогами впоралися з цим завданням успішно.(сміється)

   - Звісно ж, я чув, які були оплески і «браво»!

   Наталія Кулакова – член Міжрегіональної спілки письменників України, авторка поетичних збірок
   - Наталія Вікторівна, що Ваc сьогодні найбільш вразило?

   -Не можу не висловити захоплення з приводу сьогоднішньої презентації, вона дійсно пройшла, як кажуть, на «Ура!» Це було помітно по сяючим поглядам і добрим посмішкам наших гостей! Це було помітно по реакції, коли оплески були нескінченними. Мені приємно, що це була саме та аудиторія, якій адресована авторська робота Наталії Пасічник, звідси така трепетна професійна зацікавленість, таке всебічне сприйняття творів і методичної інформації. Звичайно ж усім сподобався Микита Зубішин! Блискуче виступили солісти - Олександр Погорілий, Ірина Бондарчук, Анастасія Скнаріна, Олександра Ісаєнко та вокальний ансамбль коледжу. Я вважаю, що все пройшло на вищому рівні! Мої вітання Наталії Пасічник та усій творчій команді однодумців!

Интерв`ю підготував Михайло Зинченко – студент 4 курсу

   

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика