Главная

   29 травня 2021 року Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва гостинно відчинив свої двері для майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Це сталося напередодні 55-ої річниці заснування закладу, яку наш колектив відзначає 1 червня 2021 р.

   Педагоги коледжу надали консультативну допомогу юним музикантам щодо підготовки до вступних іспитів з фаху, сольфеджіо та української мови. Було проведено екскурсію в навчальному корпусі та гуртожитку. Поки абітурієнти одержували цінні поради фахівців і виявляли свої здібності, їх батьки насолоджувались професійними виступами студентів коледжу. В концерті були представлені всі спеціалізації. Тепер батьки мають уявлення про недалеке майбутнє своїх дітей, якщо вони стануть студентами нашого закладу. Крім того, представники адміністрації коледжу відповіли на запитання батьків стосовно навчально-виховного процесу, традицій, організації побуту і відпочинку студентів.

   На день відкритих дверей завітали 40 майбутніх абітурієнтів з різних міст і районів Луганської області. Приїхали навіть ті, хто мають намір вступити до коледжу в 2022 році.

   Приймальна комісія і колектив Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва запрошують усіх, кому подобається музичне виконавство і музична педагогіка одержати ґрунтовну освіту в нашому закладі.

Практичний психолог Наталія Юрченко

   

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика