Главная

   Ось і відбулося довгоочікуване свято, свято музики та живого спілкування. Урочистий концерт студентів-лауреатів Всеукраїнських та міжнародних конкурсів до дня народження Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв пройшов на піднесеній ноті. Дві години промайнули як пара хвилин і хотілося ще насолоджуватися чарівними звуками дзвінких голосів та музичних інструментів, які лунали сольно, а потім спліталися в неймовірні ансамблі. Наталія Пасічник – заслужений працівник культури України разом з цьогорічним випускником Михайлом Зінченко у цей незабутній вечір провели глядачів стежками блискучих виступів.

   Незважаючи на карантинні обмеження гостей було багато, усі місця, які було дозволено зайняти на дистанції були зайняті. Це свідчить лише про одне – як же ми скучили за живою музикою, за палаючими очима, за оплесками, які, до речі, не змовкали між номерами. А що діялося за лаштунками… Хвилювання учасників, що чекають на виступ, блискавичні переміщення інструментів за завісою, світлове оформлення сцени – все це колосальна частина «дійства», яка зазвичай непомітна, але відіграє дуже важливу роль в успішності заходу. Існує негласна істина, що окремий талант може виграти гру, але підкорити чемпіонат під силу тільки команді. Дякуємо «команді» Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва за незабутні враження.

   Для виконавця немає більшого щастя, ніж вийти на сцену й подарувати слухачу частинку своєї душі у вигляді музичного твору, який він удосконалював довгий час. Виступи наших юних музикантів у сольних номерах та у складі оркестрів показали високий професійний рівень, гідну виконавську майстерність, що свідчить про невтому роботу викладацького складу навчального закладу.

   Пишаємося нашими музикантами, нашими «зірочками», бо вони – надія, гордість й віра в краще майбутнє. Бажаємо випускникам подальших успіхів у вишах, молодшим студентам натхнення й творчих перемог, а рідному музичному коледжу – ювіляру довгих років процвітання!

Анастасія Михайлова

   

   

   

   

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика