Главная

   Ключовою проблемою у забезпеченні якості освіти будь-якого рівня є її зміст. Небайдужих викладачів завжди хвилює, як вибрати з великого арсеналу форм і методів навчання саме ті, які найбільше відповідають конкретним умовам та працюють на реальні результати навчання. З одним із таких небайдужих викладачів-наставників 29 вересня 2021 року у хоровому класі Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбулася творча зустріч. Це хормейстер, старший викладач КЗ «Сєвєродонецька МШ №1» Лідія Кузьмівна Долгінцева.

   В рамках роботи Школи молодого фахівця з практичного навчання для студентів-випускників спеціалізацій «Хорове диригування» та «Академічний спів» Лідія Кузьмівна провела майстер-клас-тренінг на тему «Підбір і використання вокально-технічних вправ як важливий аспект підготовки до роботи над репертуаром». Студенти і викладачі-хормейстери та вокалісти коледжу мали можливість зазирнути в майстерню хормейстерині з великої букви, стати свідками захоплюючого музикотворчого дійства. Лідія Кузьмівна дуже щедро ділилася своїм неоціненним досвідом. Майстер-клас став своєрідним семінаром-практикумом для всіх мотивованих, зацікавлених студентів, майбутніх молодих фахівців-хормейстерів і вокалістів.

   Всі слухачі заходу мали змогу долучитись до практичного застосування багаторічних педагогічних напрацювань Долгінцевої Л.К., а саме: занотувати вокальні поспівки на різні види вокально-хорових навичок, дотримуючись певної послідовності та системності з метою досягнення очікуваних результатів і проспівати кожну вправу, відпрацьовуючи важливі виконавські деталі, враховуючи корисні методичні поради Лідії Кузьмівни.

   Слід відзначити безумовну цінність професійно-практичної складової цього заходу. Всі присутні відзначили високопрофесійний рівень Лідії Кузьмівни як викладача-наставника, музиканта. Творча зустріч справила дуже яскраве враження, це було дійсно спілкування з Майстром своєї справи.

   Бажаємо Лідії Кузьмівні міцного здоров’я, талановитих учнів і подальших творчих досягнень.

Ольга МІХАЛЄВА

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика