Главная

   Науково-дослідницька діяльність, навчання протягом життя – це та рушійна сила, яка дає нам можливість бути обізнаними й фахово компетентними. Постійне професійне вдосконалення завжди було важливим аспектом фахівця будь-якого напрямку діяльності. Ми всебічно збагачуємося, коли ділимося своїми методичними та науковими напрацюваннями і практичним досвідом, бо під час спілкування думки та творчі ідеї кожного множаться та надають поштовх до нових творчих пошуків і народження нових ідей.

   Однією з форм підведення підсумків певного творчого пошукового етапу є проведення науково-практичних конференцій. Саме такий захід відбувся 11 грудня 2021 року на базі Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва. Бажання взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Українське музикознавство, музична педагогіка і виконавство у загальноєвропейському контексті» виявили 73 учасники, серед яких Ірина Романюк, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри інтерпретології та аналізу музики та здобувач поза аспірантурою на здобуття ступеня «доктор філософії» кафедри інтерпретології та аналізу музики, викладач кафедри хорового диригування Харківського національного університету мистецтв ім.І.П.Котляревського Олена Яструб. Доповідачами також стали кандидат мистецтвознавства Надія Варавкіна-Тарасова та інші викладачі Хмельницького фахового музичного коледжу ім. В.І. Заремби; викладачі з Дрогобицького музичного фахового коледжу імені В.Барвінського, Маріупольського фахового коледжу культури і мистецтв, Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва, викладачі мистецьких шкіл Луганської, Харківської, Хмельницької областей. Робота конференції відбувалася за такими секціями: «Музикознавство» та «Музична педагогіка і виконавство». Засідання проводилися синхронно у двох форматах – офлайн та онлайн на платформі Google Meet. Крім безпосередніх учасників-доповідачів, слухачами конференції стали понад 200 педагогічних працівників мистецьких шкіл Луганської області. Доповіді всіх учасників були цікавими, актуальними та корисними. За матеріалами конференції незабаром буде надрукована збірка статей. Схвальні відгуки учасників конференції надихають на подальшу творчу пошуково-дослідницьку діяльність і мотивують на організацію наступної конференції 2023 року.

   Тож, шановна творча спільното, будьмо невгамовними, поринаймо в подальші цікаві дослідження й за два роки зустрінемось у Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва аби здивувати своїми ідеями та науково-дослідницькими цікавинками!

Завідувачка навчально-методичного кабінету
СФККМ імені Сергія Прокоф’єва
Ольга МІХАЛЄВА

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика