Главная

   Шановні викладачі і студенти коледжу!

   Наша країна зараз переживає складні часи. Йде війна, частина учасників освітнього процесу були вимушені покинути власні домівки та переміститися жити до бомбосховищ чи інших укриттів, дехто виїхав із рідного міста.

   Де б ми зараз не знаходилися: Київ чи Львів, Коломия чи Дніпро, всі наші думки про одне – про Перемогу! І вона обов’язково буде, бо у нас – незламний дух, а ми – нескорений народ! І як би нам наразі важко не доводилося, хочемо сказати лише одне: бережімо один одного, підтримуймо один одного, обіймаймо один одного і просто посміхаймося, бо це так важливо і так необхідно!

   Ми розуміємо педагогіку, як служіння народові, а наше призначення- готувати уми, сіяти ідеї! Тому ми з вами продовжуємо навчання! Адміністрація та викладачі СФККМ ім. С. Прокоф'єва намагаються зробити все для того, щоб в умовах воєнного стану навчальний процес продовжувався. Вчимося за допомогою дистанційних технологій та мріємо про повернення у рідний Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва!

   Тримаймося! Разом – ми сила! І ми переможемо! Все буде Україна!

Адміністрація коледжу

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика