Главная

   Ще одна сумна звістка чекала на мистецьку спільноту України 14 квітня 2022 року. Відійшов у вічність Володимир ПТУШКІН − відомий композитор, піаніст, педагог, професор і завідувач кафедри композиції ХНУМ ім. І. Котляревського , Заслужений діяч мистецтв України та народний артист України.

   Не вистачає слів, щоб висловити співчуття з приводу смерті людини, котра заслуговує на вічну шану і визнання. Володимир Михайлович був надзвичайно талановитою людиною, самобутнім композитором, митцем, блискучим і неймовірним викладачем , емоційним і феєричним виконавцем не лише на великій сцені, а й у камерній аудиторії на щоденних заняттях з фаху.

   Це дуже важка втрата для всієї музичної родини України, зокрема для Харківської композиторської школи і колективу Університету і, звичайно, для вдячних учнів, що вважали його музичним Батьком. Пан Володимир своїм розумом, серцем і словами виховав плеяду гарних і відомих піаністів, а також композиторів , в серцях яких він буде продовжувати жити вічно. А для усіх нас він завжди буде прикладом безкорисливої відданості справі і справжньому мистецтву, зразком для наслідування думок і вчинків.

Володимир Птушкін. Концерт для фортепіано з оркестром

Випускниця Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва ,
студентка кафедри фортепіано ХНУМ ім.І.Котляревського професора Володимира Михайловича Птушкіна ,
Сизоненко Олександра

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика