Главная

   Минаючи постріли й розриви снарядів, музичне юнацтво Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтва імені Сергія Прокоф'єва несе своє мистецтво, свої знання рідній країні, дарує своєму народові.

   Події останнього часу розкидали і студентів, і викладачів по різних містах і селах, по далеких країнах. Багато хто виходить на зв'язок з укриття, підвалів та бомбосховищ, де шукають порятунку. А в короткі хвилини затишшя юнаки й дівчата роблять усе можливе, щоб підтримувати свою музичну форму та навіть розвивати свою виконавську майстерність. Грім гранат і звуки канонад загартували волю молодих людей, і представники відділу оркестрових народних інструментів, незважаючи на трагічні обставини, змогли підготуватись і взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних музичних інструментах "Провесінь", який відбувся у м. Кропивницькому. Прекрасні результати виступів на конкурсі - це дарунок талановитої молоді нашого коледжу до світлого Христова воскресіння.

   Гран-прі - Глазунов Олександр (клас викл. Даниш А. Д., конц. Бражко Г. В.)

   1 премія - Чекарєва Тетяна (клас Сачлі В. І.)

   2 премія - Батраков Данило (клас Сачлі В. І.), Номіровський Данило та Савосюк Владислав (клас Метьолкіна Г. Г.) ;

   3 премія - Соломатіна Валерія (клас Волошиної Л. Ю., конц. Бражко Г. В.)

   Вітаємо студентів-переможців та їх викладачів Даниша Анатолія Дмитровича, Сачлі Валерія Івановича, Метьолкіна Генадія Григоровича, Волошину Людмилу Юріївну та концертмейстера Бражко Галину Василівну!

   Нехай яскраві барви в творчості музикантів-народників чистими кольорами відіб'ються на святкових символах Великодня! Вітання переможців у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах "Провесінь" м. Кропивницький!

Викладач-методист
ЦК «Теорія музики»
Валентина Даниш

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика