Главная

   Мистецтво за будь-яких часів і, зокрема, складних, пандемічних і воєнних, було тією рушійною силою, яка об’єднує прогресивне людство, надихає на творчий обмін, спільне творення. Які б труднощі не спіткали економічну, соціальну чи політичну сфери в суспільстві, мистецтво завжди було на передовій, воно завжди «над усім». Страшні події в Україні внаслідок розпочатої війни росією спричинили масштабне переміщення мешканців східних регіонів до центральних і західних областей країни й до країн західної Європи. Студенти Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва рятуючи життя, також вимушені були «розлетілись» наче голуби миру по різним куточкам. Страх і невизначеність майбутнього – це ті відчуття, які спіткали всіх, хто пережив від’їзд з епіцентру воєнних дій. Але ми маємо бути сильними і цей жах війни повинні пережити.

   Іноді складні обставини в житті надають нам нові можливості для подальшого розвитку і тоді нам треба віднайти в собі внутрішню силу та продемонструвати професійну сміливість аби скористатися наданою можливістю. Дуже приємно і радісно, що серед наших студентів є такі, які скористались такою можливістю. Принаймні про одного з них сьогодні хотілося б розповісти. Отже, студенту ІІІ курсу спеціалізації «Хорове диригування» Кирилу Українському (викладач Тетяна Музиченко), який тимчасово перемістився до м. Пардубіце (Чехія), було запропоновано взяти участь у концерті на підтримку України, організованому керівництвом міста та очолити зведений хор Пардубіцької консерваторії (Konzervatoř Pardubice), учнів початкової художньої музичної школи та хору хлопчиків Bonifantes (Základní umělecká škola & Chlapecký sbor BONIFANTES) у якості диригента фінального твору концерту. На завершення концертного заходу була обрана українська народна пісня «Пливе кача по Тисині», солістка Анастасія Мирончикова (Anastasija Myrončukovа). Це дуже важлива міжнародна акція підтримки нашої країни, яка надає сили та віру в нашу перемогу. Велика подяка чеським друзям - виконавцям і організаторам концерту.

   Короткий фотозвіт репетиційних моментів і концертного виступу звичайно ж у повній мірі не відтворить тієї радості від творчого натхнення, які відчував Кирило, але все ж надасть розуміння того, що наші студенти професійно конкурентоспроможні на теренах європейських держав, вони варті такої потужної підтримки та що нам є ким пишатись. Висловлюємо слова вдячності першій викладачці Кирила з фаху у коледжі Сольоній Людмилі Григоріївні та теперішній – Музиченко Тетяні Юріївні, яка крім цього була наставницею Кирила під час навчання ще в мистецькій школі.

   Маємо впевненість, що якнайскоріший переможний мир надасть студентам і випускникам нашого коледжу у подальшому ще більше професійних можливостей.

   Слава Україні! Героям Слава!

Голова циклової комісії «Хорове диригування» коледжу
Ольга Міхалєва

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика