Главная

   Дорогі колеги! Від щирого серця вітаю вас з днем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Я вважаю, що саме ви є еліта України. Ми з вами виховали багато чудових випускників, які працюють у різних країнах.

   Я хочу представити вашій увазі мою улюблену ученицю – Надію Мельник, яка працює в місті Харкові. Незважаючи на постійні обстріли, вона волонтерить на велосипеді. Я дуже хвилююсь за неї, часто телефоную:
   - Надя, як ти?

   - Не дочекаються! Нас б'ють – ми літаєм!

   Україна обов'язково буде бо в ній такі люди.

   Отже, знайомтесь.

   Надія Мельник у 1990 році з відзнакою закінчила Сєвєродонецьке музичне училище ім. С.С. Прокоф'єва і цього ж року вступила до Харківського державного інституту мистецтв ім. І.П. Котляревського.

• Лауреат Міжнародних конкурсів як бандурист-інструменталіст.
• Лауреат Міжнародного конкурсу ім. Г. Хоткевича у складі тріо бандуристок Харківської обласної філармонії.
• П'ятиразовий володар Гран-прі, та лауреат Міжнародних конкурсів у складі інструментального тріо «ЦимБанДо».
• Засновник, художній керівник та диригент капели бандуристів «Сонце», яка за час свого існування (з 1998 року) стала володарем Гранпрі, та лауреатом багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів.
• Співзасновник, соліст та аранжувальник інструментального тріо «ЦимБанДо».
• Диригент оркестру народних інструментів «Vivo» (Vокально Інструментальний Vеселий Оркестр).
• Соліст Великого академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю.
• Диригент оркестру муніципального музичного театру «Обереги».
• Член Національної Всеукраїнської музичної спілки.

   Надія Мельник успішно поєднує концертну та педагогічну діяльність.
• Старший викладач кафедри народних інструментів України ХНУМ ім. І.П. Котляревського та ХДАК. Серед її вихованців понад 30 лауреатів Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

   З 24 лютого 2022 року продовжує працювати зі студентами, а у вільний час займається волонтерською діяльністю у місті Харкові, а також концертною діяльністю для бійців ЗСУ.

   Наша випускниця завжди пам’ятає про свою «Альма-матер», приїздить з концертами, а також продовжує музичні і педагогічні традиції закладені саме у стінах Сєвєродонецького музичного училища ім. С. С. Прокоф’єва.

   Надія Мельник, як патріот своєї Країни та свого рідного краю, дуже занепокоєна долею свого рідного училища та його викладачів і студентів.

    «Училище, яке виховало таку велику кількість відомих музикантів та педагогів ПОВИННО ЖИТИ!!! Бо хто ж тоді буде прикрашати цей світ і лікувати людські душі своїм талантом?» – Н. Мельник.

Дегтярьова Л.О.
викладач-методист відділу
«Оркестрові народні інструменти», заслужений працівник культури України

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика