Главная

   В клубі «Відродження» СФККМ ім. С. Прокоф'єва відбувається багато заходів, спрямованих на національно-патріотичне, морально-правове, естетичне, екологічне, сімейно-родинне виховання молоді. От і до дня народження Тараса Шевченка викладачі коледжу під керівництвом голови клубу Ольги Булекової разом зі студентським активом підготували цікаву та пізнавальну вікторину. Розпочалася вона 17 лютого 2023 року і пройшла в три тури до 10 березня.

   Щоб відповісти на запитання, студентам прийшлось опрацювати велику кількість інформації про нашого Кобзаря, якої раніше, під час шкільного навчання, вони не знали. Наприклад, про те, що у 1975 році один із кратерів Меркурія було названо на честь Тараса Шевченка. Що в 35 країнах світу Кобзареві поставлено 1384 пам'ятники. Ніхто з видатних людей у світі не удостоєний такої честі. Про те, що видатний український майстер Микола Сядристий виготовив «Кобзар» розміром 0,5 кв.мм, що теж є рекордом. Ще цікавий факт: Шевченка було викуплено благодійниками із неволі за 45 кг срібла. А у Харкові на стіні багатоповерхівки розміщено найбільший портрет Кобзаря розміром 500 кв. метрів (рекорд занесений до книги рекордів України) та ще багато невідомих фактів, що стосуються нашого великого українця.

   Студенти всіх відділів узяли активну участь у цій вікторині, виявивши допитливість, наполегливість та винахідливість. Переможцями стали Коваленко В. (IV фоно.), Нужда Г. (II теор.) і Опалинська М. (II дух.) Кузнецов Д.(IV дух). Вітаємо їх із ще однією перемогою в їх житті!

   Ми, студенти і викладачі коледжу, не втрачаємо інтерес до нашого клубу навіть в умовах онлайн. Запрошуємо всіх на наші заходи.

Володимир Філончук і Наталія Юрченко

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика