Главная

   Друга воєнна весна. Така очікувана й бажана з різних причин, вона разом із оживаючою природою принесла радість і в наш, можна сказати, віртуальний дім. Незважаючи на тривожні гудки сирен, звуки вибухів та страху від очікуваних вістей з фронту, наші студенти працюють над вдосконаленням своєї майстерності під пильною увагою своїх досвідчених викладачів, майстрів музичної педагогіки. Дистанційне навчання значно ускладнило процес оволодіння секретами музичного виконавства. Однак і у цих, надзвичайно непростих і суворих умовах студенти відділу оркестрових народних інструментів зуміли зібрати свою волю і досягли гарних успіхів на музичних конкурсах, підтверджуючи працездатність і високий професіоналізм своїх викладачів.

   Диплом з відзнакою отримав студент другого курсу Антон Григор’єв на ХХVIII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах «Провесінь», що проходив у м. Кропивницький.

   На Х Міжнародному конкурсі виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» у Харкові Антон отримав диплом та звання лауреата ІІІ ступеня.

   Лауреатом ІІ ступеня на «Арт-Домінанті» стала наша «зірочка» Валерія Соломатіна, студентка ІV курсу.

   Щиро вітаємо викладачів Волошину Людмилу Юріївну та Даниша Анатолія Дмитровича з вдалими виступами їх вихованців на конкурсах і з перемогою!

Валентина Даниш

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика