Главная

   1 червня 2024 року нашому закладу виповнилось 58 років. Вже втретє ми святкуємо цей день в онлайн форматі.

   Коледж - це єдиний живий організм, що об'єднав у собі декілька поколінь людей, які не мислять свого життя без музики: учні школи педагогічної практики, студенти і співробітники.

   До нас завітали дорогі гості: заступник голови Луганської ОДА з гуманітарних питань Катерина Безгінська і директор Центру навчально-методичної роботи, культурних ініціатив та кіномистецтва, голова наглядової ради коледжу Лариса Железовська. Вони завжди приходять до нас із щирими побажаннями, щоб коледж продовжував своє творче життя.

Голосов пока нет

   ЛІХТАРИКИ (cover)
   Влада Блага, Діана Сафонова, Владислава Сандрікова, Єлизавета Потоцька, Юлія Бражнікова
   Керівник - Юлія Бражнікова
   СФККМ ім. Сергія Прокоф'єва

Голосов пока нет

   Гала-концерт та церемонія нагородження переможців фестивалю-конкурсу української музики "MuzArt-країна"

Голосов пока нет

   Музика, стародавній вид мистецтва, завжди об’єднувала людей. В цьому її надзвичайна, чарівна сила. І зараз, в час неймовірних випробувань, різні за характерами, звичками, поглядами на життя і пристрастями люди і в концертному залі, і вдома, затамувавши подих, однаково схвильовано й благоговійно завмирають під зливою дивовижних звуків. І вже на другий план відходять життєві негаразди й турботи, залишається тільки влада мистецтва, яке очищує душу від усього буденного, полегшує страждання, допомагає не тільки вистояти, а й плідно працювати, навчатись, займатись творчістю.

Голосов пока нет

   25.05.2024року провели день відкритих дверей для вступників до коледжу. Дуже приємно було побачити молодих вмотивованих музикантів, яки попри всі негоразди та складнощи нашого часу продовжують нести в світ чудову музику своїх сердець!

Голосов пока нет

Шановні абітурієнти та їх батьки!

Запрошуємо всіх вас завітати на день відкритих дверей коледжу, який відбудеться 25 травня об 11:00. Захід відбудеться онлайн, на платформі Google Meet.

   Посилання на зустріч:
https://meet.google.com/jds-oart-fpw

Голосов пока нет

   18 травня 2024 року в Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся черговий Відкритий Фестиваль-конкурс української музики «MuzArt-країна».

   У Фестивалі-конкурсі в шести номінаціях взяли участь 157 учасників – учні мистецьких шкіл і здобувачі освіти мистецьких коледжів. Серед них представники всіх регіонів України з тринадцяти областей, двадцяти восьми міст і селищ.

   Організатори та члени журі нашого мистецького змагання щиро вітають всіх учасників та переможців і бажають подальших професійних успіхів у творчому зростанні!

Голосов пока нет

   17-18 травня 2024 року студенти Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва взяли участь в ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції до 65-ої річниці від дня заснування Хмельницького фахового музичного коледжу ім. В. І. Заремби «МОЛОДІЖНЕ МУЗИКОЗНАВСТВО - 2024». Організаторами заходу виступили Департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної військової адміністрації, Хмельницький фаховий музичний коледж ім. В. І. Заремби та Студентське наукове товариство.

Голосов пока нет

   2006 року в Україні було запроваджено особливе свято — День вишиванки. Ініціатором створення виступила Леся Воронюк, яка на той час була студенткою історичного факультету Чернівецького національного університету. Дівчина запропонувала своїм одногрупникам обрати день та прийти на лекції в національному вбранні. Цю ідею підтримали не лише студенти, але й викладачі. З роками свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

   Датою урочистості було обрано третій четвер травня, тобто будній день. Це підкреслює, що вишиванка може бути звичайним повсякденним елементом гардероба, а не лише святковим одягом.

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика