Главная

   В Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва завершено 2021-2022 навчальний рік, незважаючи на складні умови війни в державі. 30 червня 2022 р. відбулося підсумкове засідання педагогічної ради. На цьому засіданні зі звітами виступили голови всіх циклових комісій і члени адміністрації. Було прийняте рішення щодо переводу студентів I-III курсів на старші курси. Затверджені звіти голів циклових комісій. В дуже складних умовах війни і онлайн навчання колектив не втратив контингент студентів та виконав плани навчальної, методичної і профорієнтаційної роботи.

Голосов пока нет

   28 червня 2022 року у Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся найбільш зворушливий захід навчального року – випускний. Звичайно, кожен курс, що йде від нас, є найкращим, найріднішим, бо щоразу ми наче відриваємо від свого серця і своєї душі дуже значну часточку. Але випускників 2022 року відлучаємо від себе найболючіше, бо надто багато випробувань ми пройшли разом. І попри всі складнощі воєнного часу, ми не дозволили собі порушити цю прекрасну традицію теплого, наповненого емоціями розставання з нашим випускним курсом.

Голосов пока нет

   СУБОТА, 25 червня 2022 року!!!

   Онлайн-КУРСИ з підготовки до творчого конкурсу та консультації абітурієнтів НА ФАКУЛЬТЕТІ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА КНУКіМ - ФММ_КНУКіМ!!!

   Усе БЕЗКОШТОВНО!

   Запрошуємо випускників коледжів культури і мистецтв (цьогорічних, минулих років), випускників загальноосвітніх шкіл!!! #Абітурієнт2022 - до нас вступити реально!

   Велика кількість місць на бюджетній формі навчання!!!

   Мультитест або ЗНО для вступу - НЕ потрібні!!!

   Підключайтеся, відповімо на усі питання!

   Проводимо попереднє зарахування!

Голосов пока нет

   В Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва завершилась атестація випускників. У невимовно складних умовах вона відбувалась. Але педагогічний колектив закладу знайшов сили і можливості для організації студентів IV курсу, створив для них, розкиданих по всій Україні і Європі, оптимальні умови, щоб забезпечити їх методичними рекомендаціями, навчальним матеріалом, порадами.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 2.7 (3 голосов)

   Інформуємо, що у місті Дніпро відкрито вільний креативний простір Coworking Space за адресою вул. Воскресенська, 41, офіс 401. Простір працює з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 17.00.

   Одночасно в центрі може працювати 10 осіб, тому для бронювання місць обов'язково необхідно заповнити форму реєстрації за посиланням:
https://forms.gle/hjkxGUfrPpPcrNLv7

Голосов пока нет

   Реалії нашого життя ставлять перед нами нові життєві та професійні виклики. Всім нам доводиться жити і працювати в надзвичайно складних умовах. Всі учасники освітнього процесу потребують зараз психологічної підтримки і допомоги, щоб вистояти і зберегти своє емоційне і психічне здоров’я, щоб продуктивно працювати.

Голосов пока нет

   Попри всі складнощі воєнного стану в країні, освітяни-музиканти міцно тримають стрій, свій мистецький фронт. Всі фахівці на своїх місцях мають продовжувати здійснювати свою професійну діяльність аби підтримати нашу Неньку. Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва, який щойно відзначив своє 56 -річчя, також намагається утримувати високий статус з якісної підготовки молодих музикантів.

Голосов пока нет

  &nbspДнями Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв святкував свій 56-й день народження, отримавши безліч теплих слів и надихаючих побажань. Студентка І курсу спеціалізації «Теорія музики» Ганна Нужда зробила коледжу подарунок на день народження, отримавши Гран-прі на Олімпіаді у Харківському Національному Університеті Мистецтв імені І.П.Котляревського!

Голосов пока нет
АБІТУРІЄНТ-2022

До уваги учнів 9, 11 класів, батьків!

03.06.2022.

Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва проводить
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
(ОНЛАЙН)

Всі бажаючі мають змогу отримати відповіді на питання щодо вступу 2022, навчання в коледжі.
Контактна інформація для зустрічі в Google Meet

Посилання:
https://meet.google.com/wjn-ranj-uiq

Час проведення: 11.00-12.00

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика