Главная

   21 червня 2019 року в ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва» випускники склали останні державні іспити. 9 днів поспіль тривала напружена робота, перевірка на міцність випускників, доказ ними своєї дорослості і професійної спроможності.

Голосов пока нет

   З 12 по 15 червня 2019 року на базі Херсонського державного університету проходила ХV Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках» ICTERI – 2019. Наш заклад представив викладач циклової комісії «Загальноосвітні та соціально-гуманітарні дисципліни» Олексій Сергійович Воронкін, кандидат педагогічних наук, викладач-методист.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   Доцент кафедри народних інструментів Київської національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського – голова екзаменаційної комісії на державній атестації випускників 2019 року Білоусова С.В. висловила свої враження з приводу хвилюючої пори державних іспитів: «Державні іспити, це, безумовно, складний період в житті навчального закладу. На підготовку музиканта витрачаються роки складної кропіткої роботи педагогів, і всім дуже хочеться, щоб результат був найкращим! Екзаменаційна комісія працює в напруженому ритмі, але спокійно, професійно, стримано. Ми теж в надії на хороші підсумкові результати випускників «Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва».

Голосов пока нет

   Державні іспити тривають! Атмосфера хвилююча і напружена, момент дуже важливий. Емоції, враження… Як сказала директор ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», Заслужений діяч мистецтв України – Яворська Марина Владиславівна: «Ми сподіваємося на хороші результати, віримо, що наші випускники продемонструють на іспитах високий освітній та професійний рівень, все те, чому ми їх навчали в коледжі!»

Голосов пока нет

   12 червня 2019 року в Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва розпочалася Державна атестація випускників. Команда адміністрації, педагогів, концертмейстерів і випускників готова до нових випробувань на працездатність і професіоналізм. Попереду іспити з фаху, диригування, ансамблю, з основ педагогічної майстерності.

Голосов пока нет

   1 червня 2019 року у м. Кремінній відбулися заходи, присвячені утворенню Луганської області, в яких прийняли участь творчі представники міст і районів всього регіону. На площі Красній впродовж усього дня лунали поздоровлення, проводилися масові заходи для дітей і молоді, оскільки цей день – це День захисту дітей. Учасники обласної виставки майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва прикрасили усі куточки площі своїми талановитими витворами.

Голосов пока нет

   3 червня 2019 року Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відзначив 53-тій День свого народження – вік уже солідний з точки зору досвіду людини, але ще порівняно молодий як для навчального закладу.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   Електронній газеті Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва “АRТ-МОЗАЇКА” 25 січня виповнилося два роки. За цей невеличкий час відбулося багато важливих подій, які висвітлювалися на сторінках видання – новини, анонси заходів, творчі замітки, критичні рецензії, есе.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (4 голосов)

   Журналістику нерідко називають «четвертою владою», тому що преса має величезний вплив на суспільство, сприяє його повноцінному функціонуванню. Головною метою журналістики є об’єктивна інформація про все, що відбувається у світі. Сьогодні в поняття «журналістика» входять різноманітні канали масової інформації: друковане слово, телебачення, радіо, Інтернет. Журналістика розшаровується на окремі професійні сфери, де необхідні вузькоспеціалізовані знання.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   16.05.2019 року концертна зала Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва наповнилась любителями музики, педагогами-музикантами та предствниками інтелігенції міста та області. У цей вечір колектив коледжу давав заключний концерт. Це був яскравий творчий звіт, в якому взяли участь студенти-лауреати Гран-Прі та перших премій Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів: Г.Штаба, М.Заїка, К.Шевцова, М.Щербіна, Ю.Герець, І.Бондарчук, О. Полстянкін, Д.Бугайова, І. Грібенюк, С.Смірнова, М.Зубішін, О.Борисов, І.Веслогузов, В.Куліков. Подготували студентів викладачи: Асєєва О.В., ЛютенкоТ.І., Бугайова О.О., Шаригіна О.І., Волошина Л.Ю., Яременко Л.М., Крупкіна Г.М., Даниш А.Д., Погорєлій О.Д., Бражнікова Ю.Б., Бражнікова Г.Б. Разом зі студентами на сцені працювали концертмейстери: Бондаренко О.М., Коваленко О.М., Бражко Г.В., Посошко Г.А., Яворська М.В.

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

   

Оголошення

Соціальна реклама

Рекламний блок

Статистика