Главная

   «Всі ми родом з дитинства» - Антуан де Сент-Екзюпері

   5 грудня, в переддень свята Святого Миколая у школі педагогічної практики Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся концертно-розважальний захід «Йде світом Святий Миколай»!

   Викладачі коледжу, учні школи педагогічної практики, їх батьки, студенти-практиканти: на свято зібралося понад 50 осіб, які з захопленням насолодилися концертною програмою та інтерактивними вікторинами.

Голосов пока нет

   День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ — це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних Силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.

   Цьогоріч свято актуальне як ніколи, адже українські воїни щодня, щогодини, щохвилини боронять нашу землю від росіян, відбиваючи атаки й проводячи наступальні операції для звільнення територій.

Голосов пока нет

   «Перемога буде. Обов'язково. Якщо не просто у неї вірити і чекати на перемогу від воїнів, а щодня робити все від тебе особисто залежне, щоб Україна стала сильнішою», — Президент України Володимир Зеленський.

   5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера.

   Волонтерство – це діяльність, яка здійснюється добровільно для суспільства чи окремих соціальних груп, без розрахунку на винагороду. Французьке слово volontaire («волонтер») походить від латинського voluntarius («добровільний»). Волонтер – це людина, яка добровільно надає безоплатну допомогу людям, які потребують особливої підтримки та соціального захисту, або державі, некомерційній чи громадській організації.

Голосов пока нет

   2 грудня 2023 року Сєвєродонецький фаховий коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва здійснив черговий потужний методичний онлайн захід - ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Українське музикознавство,
музична педагогіка і виконавство у загальноєвропейському контексті». Метою конференції є збереження, примноження і популяризації наукових і культурних досягнень у сфері світової і, зокрема, української музики минулого та сучасності; розширення творчих контактів та розвитку наукового інформаційного обміну з питань музикознавства й музичної педагогіки між викладачами закладів культури і мистецтв з різних областей України. Завданням конференції було виявлення нових ідей, перспективних музикознавчих робіт, а також підтримка фахівців, які сприяють зростанню наукового потенціалу; підвищення мотивації фахівців до науково-дослідної і методичної роботи; популяризація науково-практичної конференції як прогресивної форми розвитку наукового співробітництва на рівні закладів мистецької освіти країни.

Голосов пока нет

   Українське музичне мистецтво, представлене різноманітними композиторськими школами, стильовими течіями, жанрами, давно досягло світового рівня. Найбільш уславленими з митців кінця ХХ – початку ХХІ століть є імена М. Скорика, Л. Дичко, В. Сильвестрова, Є. Станковича. Однак і сучасні композитори молодшої генерації, виховані мистецтвом корифеїв, також є досить знаними у світі. Олександр Щетинський, Любава Сидоренко, Сергій Пілютіков, Вікторія Польова - їх твори зараз частіше, ніж у нас, звучать у інших країнах – Канаді, США, країнах Європи у виконанні професійних музикантів і колективів. До цього ж покоління належить «український композитор із угорським ім’ям», як він сам себе називає, учень Є. Станковича Золтан Алмаші.

Ваша оценка: Пусто Средняя: 5 (1 голос)

   22 листопада в Коломийському педагогічному фаховому коледжі Івано-Франківської обласної ради відбула дуже значна подія – презентація другого видання під назвою «Письменники, краєзнавці, журналісти нашого міста», яке є частиною історико-культурологічного проєкту «Коломия в новітній історії України». Мета цього проєкту – показати людський потенціал у різних царинах міського життя, який розкрився в умовах вільної Української держави за роки її незалежності. Захід з презентації проєкту відбувся за сприяння Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Коломийській районній державній адміністрації.

   Місто Коломия здавна було і залишається осередком суспільного культурного та освітнього життя Прикарпаття, столицею Покутського краю. Це місто з багатим минулим та яскравим сучасним життям. Коломия в усі історичні періоди вирізнялася активним патріотичним, духовним, культурно-освітнім та мистецьким життям.

Голосов пока нет

   21 листопада 2023 року Луганським обласним центром навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва було проведено захід до Дня Гідності і Свободи, на якому відбулася презентація музичного артпроєкту «Нова українська пісня».

   На заході були присутні керівництво області ,керівники відділів культури територіальних громад Луганської області, викладачі, студенти та керівники закладів мистецької освіти Луганської області, спеціалісти управління культури, національностей, релігій та туризму ЛОДА, спеціалісти Луганського обласного центру НМРКІіК.

Голосов пока нет

   День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з указом президента України № 872/2014 від 13.11.2014 року. Цей день установлено «з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014-го року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її европейського вибору».

Голосов пока нет

   17 листопада усі студенти світу святкують Міжнародний день студента! В Україні, на підтримку ініціативи студентської молоді, згідно з Указом Президента офіційно установлено у цей день щорічно відзначати День студента. Українські студенти вкотре довели, що саме вони є тими, хто рухає світом, і великою силою майбутнього! Студенти, разом з усім народом України, демонструють свою незламність, патріотизм та професіоналізм, толерантність, мудрість і на всіх фронтах захищають нашу країну! В системі освіти відбулися значні зміни, але студенти продовжують навчатися, кожен в різних умовах, адже розуміють, що знання, то – зброя, якою вони обов’язково переможуть ворога!

Ваша оценка: Пусто Средняя: 1 (1 голос)

   16 листопада у Коломийській філармонії імені Олександра Козаренка відбувся урочистий гала-концерт фестивалю-конкурсу «Студентська осінь писанкова», який проходить щороку і присвячений Міжнародному дню студента. Цей захід зібрав разом найталановитіших студентів з різних закладів освіти, які представляли свої творчі досягнення у хореографії, декламуванні віршів, інструментальному та вокальному мистецтві. Виконавці вразили гостей яскравими і емоційними виступами та були нагороджені бурхливими оплесками присутніх.

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика