Главная

   16 листопада у Коломийській філармонії імені Олександра Козаренка відбувся урочистий гала-концерт фестивалю-конкурсу «Студентська осінь писанкова», який проходить щороку і присвячений Міжнародному дню студента. Цей захід зібрав разом найталановитіших студентів з різних закладів освіти, які представляли свої творчі досягнення у хореографії, декламуванні віршів, інструментальному та вокальному мистецтві. Виконавці вразили гостей яскравими і емоційними виступами та були нагороджені бурхливими оплесками присутніх.

   В знак привітання від студентської молоді Луганської області та всього колективу Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва, я та директор коледжу Марина Яворська подарували гостям святкового заходу твір Й. Андерсена «Тарантела», який своєю жвавістю та енергійністю підняв настрій студентам, викладачам і всім гостям цього свята талановитої молоді. Ми хочемо висловити щиру подяку організаторам за запрошення та незабутні емоції, які отримали від гала-концерту та участі в ньому.

   Молоді люди – це майбутнє нашої країни, тому дуже важливо підтримувати їх, надихати та вірити в їхні можливості. Я впевнена, що з такими талановитими студентами майбутнє України буде заможним і духовно багатим.

   Вітаємо переможців фестивалю-конкурсу «Студентська осінь писанкова» та всю молодь нашої країни з Міжнародним днем студента! Віримо в перемогу України та її найталановитішу, впевнену у своїх силах і згуртовану молодь!

Студентка III курсу
відділу духових та ударних інструментів
Марія ОПАЛИНСЬКА

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика