Главная

   17 листопада усі студенти світу святкують Міжнародний день студента! В Україні, на підтримку ініціативи студентської молоді, згідно з Указом Президента офіційно установлено у цей день щорічно відзначати День студента. Українські студенти вкотре довели, що саме вони є тими, хто рухає світом, і великою силою майбутнього! Студенти, разом з усім народом України, демонструють свою незламність, патріотизм та професіоналізм, толерантність, мудрість і на всіх фронтах захищають нашу країну! В системі освіти відбулися значні зміни, але студенти продовжують навчатися, кожен в різних умовах, адже розуміють, що знання, то – зброя, якою вони обов’язково переможуть ворога!

   У Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся захід, на якому і студенти, і викладачі вітали один одного. Розпочався захід з виконання гімну України студентами естрадного хору «Glorious», керівник Юлія Бражнікова.

   Ольга Булєкова, голова ЦК загальноосвітніх і соціально-економічних дисциплін, викладачка, голова клубу «Відродження» розповіла, що вперше слово «студент» почали використовувати у стародавньому Римі називаючи всіх, хто наполегливо навчався та займався пізнавальною діяльністю. Згодом, з появою вчених звань у викладачів (магістр, професор), термін «студенти» закріпився лише за тими, хто навчався в університетах. Українські студенти, як окреме явище, фіксується ще з XIV–XV ст., коли молоді люди вирушали навчатися з українських земель в італійські, французькі, польські та інші університети. Місцеве студентство виникає у XVI–XVII ст. з появою перших середніх і вищих навчальних закладів: Острозької академії, братських шкіл та Києво-Братської колегії (згодом – Києво-Могилянської академії).

   Наталія Юрченко – практичний психолог коледжу, поділилася інформацією про те, як святкують День студента у світі й привела цікаві факти про студентські будні. Наприклад, у Японії студенти беруть з собою шоколад «Kit Kat», коли йдуть на іспит. З китайської мови «kittokatsu» означає «обов’язково переможемо». В університеті Принстону в США викладачам не потрібно контролювати студентів під час здачі письмових робіт, бо ніхто не списує. У перший день навчання кожний студент дає присягу дотримуватися «Кодексу чесності» та бути високоморальним громадянином.

   Студенти естрадного співу наряду з показами номерів провели веселу вікторину, в якій не тільки вони, а й викладачі брали активну участь, згадували свої роки студентства. Студенти-актори перевтілилися в різних персонажів і привітали присутніх із святом., запропонував пройти студентський гумористичний тест. Захід пройшов у приємній атмосфері, залишивши гарні спогади.

   Тож нехай це свято об’єднає всю сучасну молодь, яка навчається, заради миру та розвитку, світлого майбутнього та втілення задумів у вільній незалежній прогресивній Україні!

   


Викладачі профілізацій "Хорове диригування", "Спів", "Акторська майстерність".
СТАРІ ФОТОГРАФІЇ (cover)
МАЄМО ЖИТИ (cover)

Ваша оценка: Пусто Средняя: 1 (1 голос)

Ми в соц. мережах

             

Оголошення


Статистика