Главная

    26 червня у коледжі відбулося підсумкове засідання педагогічної ради. Зі звітами про діяльність у 2025-2026 навчальному році виступили голови циклових комісій і члени адміністрації. Форум відбувся урочисто і, водночас, по-сімейному. У виступах і презентаціях промайнули всі заходи, якими жив наш онлайн коледж протягом року. Тепер все це стало історією.

     Колектив коледжу продовжує жити і працювати під знаком 60 роковин від дня свого народження. Проведено ряд заходів, присвячених ювілею, про це йшлося у звітах. В кінці засідання директор коледжу Марина Яворська подякувала всім за творчу і плідну освітянську діяльність. А студенти і педагоги обмінялись щирими побажаннями приємного відпочинку під час канікул. Сили нам необхідні, бо в новому навчальному році вони знадобляться для сміливих творчих проектів.

    Отже, до нових зустрічей, прокоф'євці!

Практичний психолог Наталія Юрченко

   

   

   

   

   

   

Голосов пока нет

Ми в соц. мережах

             

Оголошення

Статистика